Kuban na dwóch koncertach w Wydziale Remontowym

11091024_884842561559421_8446690757604569985_oBilety na jego koncert wyprzedały się w kilka dni i ze względu na ogromne zainteresowanie, klub musiał zorganizować dodatkowy event. Mowa oczywiście o Kubanie – raper wystąpi w Wydziale remontowym dwa dni z rzędu – 9 i 10 maja.

Kuban to młody, zdolny raper z Opoczna, jeden z Młodych Wików Popkillera 2013 roku. Jego największe atuty to niespotykany na polskiej scenie naturalny luz i wyczucie. Przenosi na polski grunt nowoczesne trendy i brzmienie takie jak cloudrap czy smokerap w sposób naturalny, niewymuszony, z uśmiechem na twarzy i błyskiem w oku. Ma niespotykany styl, idealnie odnajduje się na beatach i tworzy oryginalny klimat. Jego kawałki takie jak „Brednie”, „Chore jazdy”, czy wydany ostatnio „Mała Mi” na bicie Essex, zyskały wielu zwolenników w hip-hopowym środowisku. Szczególnie ten ostatni, który na youtubie ma już prawie trzy miliony wyświetleń. W 2014 roku wydał nagrywany na amerykańskich instrumentalach „Co za mixtape”.

Kiedy: 9 i 10 maja (sobota i niedziela)

Gdzie: Wydział Remontowy, ul. Doki 1, Gdańsk

Bilety: 9 maja: Wyprzedane! 10 maja: W cenie: 25 zł (przedsprzedaż), 35 zł (w dniu koncertu), dostępne w Fat Cap (Galeria Bałtycka) oraz Fireline Skateshop Gdańsk (DH Wielki Młyn).