Tribute to Kings of Leon w Wydziale Remontowym

tribute to Kings Wydział Remontowy przygotował niesamowitą niespodziankę dla fanów muzyki indie rock i alternatywnych brzmień. 30 kwietnia (czwartek) na Tribute to Kings Of Leon będziecie mogli zapomnieć się trochę, wyobrażając sobie swoje uczestnictwo w koncercie jednej z najbardziej rozpoznawalnych kapel rockandrollowych na świecie.

W zespole Kings Of Leon panuje iście rodzinna atmosfera. I nie ma w tym stwierdzeniu cienia przesady, bowiem skład tej 4 osobowej grupy tworzą trzej bracia oraz ich kuzyn. Muzyka płynąca w genach kwartetu, sprawiła, że młodociani chłopcy obudzili drzemiących w nich króli, którym nie straszne są dzikie bestie, ani oszalali z wrażenia fani. W 2003 roku zespół wydał swój pierwszy album, zatytułowany Youth and Young Manhood. To właśnie za sprawą tego krążka chłopaki z Kings of Leon zyskali popularność w Stanach Zjednoczonych i Europie.

Grono fanów grupy sukcesywnie powiększało się przez lata, a młode lwy nie oszczędzały się podczas światowych tras koncertowych. Ich ostatnim krążkiem jest wydany w 2013 roku Mechanical Bull, który przyjął się świetnie nie tylko w USA, ale również w Europie. Przebojem stał się utwór „Beautiful War”, promujący wydawnictwo. Kto wie, może to również on będzie magnesem, przyciągającym publiczność na tribute do Wydziału Remontowego? W końcu wiemy już, że na coverowych koncertach w klubie przy Stoczni nie może zabraknąć najbardziej znanych utworów gwiazd sceny rockowejTego wieczoru w rolę muzyków z Nashville wcielą się: Maksymilian Mróz (Wokal/Gitara Rytmiczna), Mikołaj Maszka (Perkusja/Wokal Wspierający), Konrad Daszczyński (Gitara Prowadząca), Hubert Kawczyński (Bass).

Kiedy: 30 kwietnia (czwartek), godz. 20:00

Gdzie: pl. Solidarności, Wydział Remontowy, Gdańsk

Bilety: 10 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − trzynaście =