Back To The Ocean i False Month w Bunkrze

BTTO-False Month-Bunkier-9_04 plakatMacie ochotę na spotkanie z nastrojową muzyką i młodymi, ciekawymi songwrighterami? Okazja nadarza się szybciej, niż myślicie. Już w czwartek, 9 kwietnia, w gdańskim Bunkrze zagrają Back To The Ocean i False Month.

Back To The Ocean to gitarzystka i wokalistka, Agnieszka Olszewska-Kaczmarek. Koncerty artystki to nastrojowe melodie i bliski kontakt z publicznością. W ubiegłym roku ukazał się najnowszy krążek “Rain”, promowany za pomocą wideoklipu, który do tytułowej kompozycji zrealizował Yach Paszkiewicz. Do sukcesów Agnieszki należą: zwycięstwo w eliminacjach do Przystanku Woodstock (2012) oraz występy na prestiżowych, międzynarodowych festiwalach songwriterskich w Nashville i Kopenhadze (2013). Piosenki, które pisze, trafiły m.in. do najważniejszych ogólnopolskich rozgłośni (Trójki, Jedynki, Tok FM).

False Month to debiutujący muzyk, Krzysztof Wojsław. Na pierwszej płycie długogrającej “Forty Winks” zdradza inspiracje twórcami takimi jak Nick Drake i Tim Buckley. Jego muzyka to klimatyczne, intymne barowe brzmienia.

Kiedy: 9 kwietnia o 19.00

Gdzie: Klubogaleria Bunkier 

Bilety: 15 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *