Tymon & The Transistors w Wydziale Remontowym

10985259_772895282780937_6949944313422623809_n4 kwietnia (sobota), Wydział Remontowy rozbrzmi „Polskim Gównem”! Nie przecierajcie oczu ze zdziwienia, lepiej czym prędzej kupcie bilety. Na koncercie promującym długo wyczekiwany musical Tymon Tymański & The Transistors dadzą iście słowiański popis, pokazując nam, jak wygląda prawdziwy szołbiznes.

Tym razem klub przy Stoczni zaprasza nas do zabawy przy muzyce z filmu „Polskie Gówno”, który na ekranach kin gości już od 6 lutego. Pomysłodawcą wzbudzającego emocje opinii publicznej musicalu jest sam Tymon Tymański. Obraz opowiada  historię Jerzego Bydgoszczy, muzyka i  lidera podupadającego zespołu Tranzystory, który przez zadłużenie, i z małą pomocą co najmniej specyficznego komornika, trafia prosto w paszczę rodzimego „szołbiznesu”.  W świcie „prawdziwych gwiazd” brakuje jednak długiego czerwonego dywanu i huku szampana, a zaplecze przemysłu muzycznego przypomina raczej wnętrze obory. Podsumowując —satyra na miarę rock n’ rolla, gdzie ironia, tak jak wódka, leje się strumieniami.

Na sobotni koncert w Wydziale Remontowym zapraszamy tych, którzy dalej są pod wielkim wrażeniem filmu, jak i tych, którzy pragną usłyszeć musicalowe utwory odegrane na żywo. Pośród widowni nie może zabraknąć fanów Tymona& The Transistors – lub Jerzego Bydgoszczy i Tranzystorów.

Kiedy: 4 kwietnia (sobota), godz. 20:00

Gdzie: Wydział Remontowy, pl. Solidarności, Gdańsk

Bilety: 35 złotych w przedsprzedaży i 45 złotych w dniu koncertu, dostępne w księgarniach PWN, na ulicy Korzennej 33/35 i Narutowicza 11/12, oraz na stronie kupbilecik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *