Tribute to Faith No More w Wydziale Remontowym

11025865_773677522702713_3502878476800323715_oWydział Remontowy przygotował dla was wieczór, który sprawi, ze odzyskacie ufność i wiarę w siłę muzyki metalowej i rockowej. W piątek (3.04) zapraszamy na Tribute to Faith No More. To z pewnością jeden z bardziej wyczekiwanych coverowych koncertów! Szczególnie teraz, gdy lada dzień Panowie z kultowej amerykańskiej formacji wydadzą nowy album „Sol Invictus”.

Członkowie grupy Faith No More długo kazali czekać swoim fanom na kolejny, siódmy już album, bo od wydania ostatniej studyjnej płyty upłynęło 18 lat. Zespół powstał w 1981 roku, a muzyczny kierunek, w którym podążali, wiódł przez krainę rocka, metalu, new romantic, a momentami nawet folku. Mimo sporej popularności w Stanach Zjednoczonych oraz rosnących wpływów na Starym Kontynencie i reszcie globu, kapela przechodziła sporo perturbacji. W 1998 roku, muzycy ogłosili, że dziękują sobie za współprace i zawieszają działalność zespołu. Jednak po 11 latach rozłąki z fanami, podjęli decyzję o wznowieniu działalności. Tęsknota za wspólnym graniem i zachwyconą widownią sprawiła, że panowie rzucili się w wir koncertowania. Czterokrotnie zawitali również do Polski.

Teraz, gdy napięcie związane z wydaniem nowego albumu „Sol Invictus” staje się nie do zniesienia, Wydział Remontowy proponuje nam odskocznię od oczekiwania. Będzie nią tribute, na którym możecie spodziewać się najlepszych i najbardziej znanych utworów Faith No More. Utwory na koncercie zaaranżują: Piotr Łuba (wokal), Michał „Wierzba” Saidowski (gitara, wokal), Marcin Gdaniec (gitara), Michał Młyniec (bass), Roman Wróblewski (klawisze), Igor Augustynowicz (perkusja).

Kiedy: 3 kwietnia (piątek), godz. 20:00

Gdzie: Wydział Remontowy, Plac Solidarności, Gdańsk

Zapraszamy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *