Tribute to Marilyn Manson w Wydziale Remontowym

Tribute Marilyn W piątek (20 marca) Wydział Remontowy stanie się świątynią wyznawców dwuosobowego zespołu, a szczególnie jego ekscentrycznego wokalisty, z którym siły piekielne żyją za pan brat. Zapraszamy na płomienny  i nieprzewidywalny Tribute to Marilyn Manson! Tym razem wizyta w klubie przy Stoczni przyczyni się do uwolnienia waszych wewnętrznych demonów! 

Kolejny raz spotkamy się w Wydziale Remontowym, po to, aby bawić się przy coverach jednej z najbardziej znanych grup rockowych i metalowych na świecie. Pod pseudonimem Marilyn Manson kryje się zarówno amerykański zespół, który już dawno zawładnął sercami fanów z całego globu, jak i kultowa postać lidera i założyciela tej grupy, Brian’a Hugh Warnera. Muzyka Marilyn Manson to przede wszystkim ekspresja – niepohamowane wyrażanie uczuć buntu i złości, ale także opuszczenia czy samotności. Spotkanie z muzycznym dorobkiem składu będzie powodem zdarcia waszych gardeł i wyplucia płuc, bowiem tribute zmusi was do szalonego tańca i niepohamowanego krzyku.

Zespół nie istniałby, gdyby nie postać samego Marilyn’a Mansona – ekscentrycznego i oryginalnego wokalisty, słynącego z kontrowersyjnego zachowania. Nie jest on jedynie muzykiem, zajmuje się również malarstwem oraz okazjonalnie występuje w różnych projektach filmowych – niedawno zagrał m. in. w teledysku grupy Die Antwoord oraz serialu Sons Of Anarchy. Najlepiej sprawdza się jednak na polu wokalnym – Marilyn Manson jest bowiem jednym z najlepszych głosów świata metalu według najpoczytniejszych czasopism muzycznych i najznamienitszych wytwórni muzycznych świata.

Piątkowy tribute będzie okazją do świetnej, ostrej zabawy bez trzymanki. Covery zaaranżują: Piotr Łuba – wokal, Marcin Gdaniec – gitara, Adam Wołoszczuk – bas, Michał Młyniec – perkusja.

A oto mała zapowiedź tego, co będzie działo się w Wydziale Remontowym:

Lokal otwiera swoje „wrota” o godzinie 20:00, godzinę później rozpoczyna się koncert. Bilety kosztują 15 złotych. Zapraszamy!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *