Thirty Seconds To Mars w kwietniu w Ergo Arenie!

30secondsWyjątkowe wydarzenie już niebawem w Trójmieście! Thirty Seconds To Mars wracają do Polski! Jared Leto i spółka wystąpią w Ergo Arenie już 8 kwietnia.

Amerykańska poprockowa formacja powstała w 1998 roku. Jej założycielami byli bracia Shannon i Jared Leto. Na sukces musieli trochę poczekać, jednakże kiedy w końcu nadszedł, przerósł najśmielsze oczekiwania muzyków. W 2005 roku ukazała się płyta „A Beautiful Lie”, która sprzedała się w nakładzie miliona egemplarzy, otrzymując status platynowej. To właśnie z niej pochodzi jedna z najsłynniejszych kompozycji w historii muzyki ostatnich lat, The Kill (Burry Me). Marsom udało się też ustanowić rekord Guinessa w długości trwania trasy koncertowej – zagrali 309 koncertów w ciągu dwóch lat (2009 – 2011). W dorobku zespołu znajdują się cztery albumy studyjne – „30 Seconds to Mars” (2002), wspomniany „A Beautiful Lie” (2005), „This Is War” (2009) oraz ostatni, „Love Lust Faith + Dreams” (2013).

Jared, Shannon i Tomo nie idą na kompromisy w sprawie teledysków – nie ma w nich przypadków, zawsze są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Reżyserem kilku z nich jest sam Jared. Klipy jego autorstwa zostały docenione przez fanów i uhonorowane wieloma statuetkami za najlepszą produkcję video.

Thirty Seconds To Mars ma w Polsce całkiem spore grono fanów. Z pewnością i tym razem nie zabraknie tych, którzy w Mars’owych koszulkach i logo zespołu namalowanym na policzkach, na kilka godzin przed koncertem, wytrwale będa okupowali bramy Ergo Areny. Ostatni koncert Amerykanów w Polsce odbył się latem 2014 roku w Rybniku i zgromadził ponad 17 tysięcy fanów. Czy uda się pobić rekord frekwencji zeszłorocznego koncertu? Wszystko prawdopodobne! Bilety jeszcze w sprzedaży. Zaprasza sam Jared!

Kiedy? 8 marca,  godzina 20.30

Gdzie? Ergo Arena, Placu Dwóch Miast 1, Gdańsk/Sopot

Bilety: 149 zł (płyta A), 90 zł/145 zł/699 zł (trybuny), Golden Circle wyprzedane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − trzy =