Scarlet Blue, Arshenic, Uncle Jeyphon, Signal From Europa w Wydziale Remontowym

scarlet blueKoncert w samym środku tygodnia? Dlaczego nie! Tym razem zapraszamy Was do Wydziału Remontowego, w którym to 25 lutego wystąpią Scarlet Blue, Arshenic, Uncle Jeyphon i Signal From Europa.

Scarlet Blue to szwedzka formacja powstała w grudniu 2012 roku w Sztokholmie. Fani pop rockowych gitarowych brzmień powinni być zachwyceni. Zanim wydali swoją pierwszą EP–kę, występowali jako support przed wieloma pochodzącymi ze Szwecji artystami. Na pierwsze miesiące tego roku zaplanowali trasę ,,On the run”, którą rozpocznie koncert w Gdańsku. Warto nadmienić, że jest to pierwsza ich koncertowa wizyta w Polsce.

Pozostałe 3 zespoły to polskie akcenty. Uncle Jeyphon to pochodzący z Elbląga rockowy skład.  Grają z od 2007 roku, z niewielką przerwą. W zeszłym roku wydali debiutancki album ,,Borderline Lovedance”. Ich muzyka to połączenie energicznych, rytmicznych utworów z nieco wyważonymi, lirycznymi balladami. Jak sami przyznają, ostatnio muzycznie rozkręcają się na dobre.

Arshenic to rodzima, pochodząca z Gdańska kapela, grająca metal. Na koncie mają wiele występów na wielu przeglądach zespołów rockowych. Pojawili się też w polsatowskim ,,Must be the music”. W 2012 roku chwilowo zawiesili działalność, jednakże już rok później powrócili w nowym składzie.

Kolejnym gdańskim zespołem jest Signal From Europa. Post–rockowa kapela założona w 2013 roku ma na koncie triumf w przeglądzie młodych kapel Musical Youth, który zorganizowany był przez Radio Gdańsk. Dużo koncertują, zbierają doświadczenia, i cały czas tworzą materiał na swoje pierwsze muzyczne wydawnictwo.

Kiedy? 25 lutego, godzina 20.00

Gdzie? Wydział Remontowy, Plac Solidarności, Gdańsk (informacje o biletach bezpośrednio w klubie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 12 =