Zakochani… w teatrze!

seks dla opornychGdzie chodzą zakochani? Do teatru! Doborowe towarzystwo, świetny spektakl, a do tego lampka dobrego wina. Trudno wyobrazić sobie przyjemniejszą randkę. Teatr Wybrzeże zaprasza miłośników wysublimowanej rozrywki na walentynkowy weekend .

W dzień św. Walentego nie ma mowy o nudzie. Szczególnie, gdy spędzi się go w teatrze. Wybrzeże zaprasza wszystkich, pary, przyjaciół, paczki znajomych, a przede wszystkim tych, którzy są zakochani po uszy w teatrze. Tego wieczora proponuje trzy spektakle, w których tematem przewodnim jest miłość.

Seks dla opornych

Karol i Barbara są zmęczeni codzienną rutyną i długim małżeńskim stażem. Dla ożywienia pożycia zjawiają się w hotelowym pokoju, zaopatrzeni w podręcznik – „Seks dla opornych” i nadzieją na odświeżenie uczucia. Czy pomogą im w tym wymyślne porady książkowych ekspertów czy szczere rozmowy? Spektakl ten to ciepła, pełna wzruszeń i śmiechu opowieść o różnych odcieniach miłości, których codziennie doświadcza dwoje bliskich sobie ludzi. W spektaklu błyszczą znakomici Dorota Kolak i Mirosław Baka.

płatonowPłatonow

Dramat Antona Czechowa przepełniony namiętnością i poszukiwaniem prawdziwej miłości. o jego debiutancka sztuka, którą napisał mając zaledwie 21 lat.  „Płatonow” – opisujący spotkanie długo niewidzących się przyjaciół i późniejsze konsekwencje tegoż spotkania – to galeria pełnokrwistych, skomplikowanych wewnętrznie postaci. W spektaklu występują m.in. niezwykle obiecujący i zdolni aktorzy młodego pokolenia Wybrzeża – Michał Jaros i Katarzyna Dałek.

Intymne lęki

intymne lękiBłyskotliwe dialogi, subtelny humor, wyraziste postacie – wszystko to jest niewątpliwym atutem „Intymnych lęków”, sztuki Alana Ayckbourna, jednego z najbardziej cenionych na świecie angielskich dramatopisarzy. Autor zabiera widza do współczesnego Londynu, pełnego intrygujących historii kilku poszukujących miłości bohaterów.

Terminy pokazów: „Seks dla opornych” – 14 i 15 lutego o 19.00, na Dużej Scenie, „Płatonow” – 14 lutego o 20.30 i 15 lutego o 16.00 na Scenie Kameralnej w Sopocie, „Intymne lęki” – 14 lutego 0 17.00 i 15 lutego o 19.30 na Scenie Malarnia. Ceny biletów (za parę): „Seks dla opornych” – 100 zł normalny, 80 zł ulgowy, „Płatonow” – 60 zł normalny, 40 zł ulgowy i „Intymne lęki” – 50 zł normalny, 40 zł ulgowy.

Po każdym spektaklu Teatr Wybrzeże zaprasza na lampkę wina. Ponadto, walentynkowy bilet upoważnia do 10 procentowego rabatu w restauracji Cefe Ferber w Gdańsku i w Sopocie (konieczne wcześniejsze rezerwacje – 791010005 Gdańsk, 784040005 Sopot).

Polecamy!

fot. materiały prasowe Teatru Wybrzeże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *