Skrillex w Centrum Stocznia Gdańska!

SKRILLEX ZDJECIE

Już w piątek 13 lutego przekonamy się na własnej skórze, czy przesądy o pechu mają odzwierciedlenie w rzeczywistości. Sonny John Moore – 27-letni kalifornijski DJ, znany szerzej jako Skrillex jest osobą, której nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi dubstepu i elektro house. Artysta, który zmienił oblicze muzyki elektronicznej zagra po raz pierwszy w Polsce w Gdańskim Centrum Stocznia Gdańska.

Skrillex, znany z mocnego, charakterystycznego brzmienia oraz współpracy z takimi artystami jak ASAP Rocky, Damian Marley czy Foreign Beggars jest muzykiem, obok którego trudno przejść obojętnie. Jego albumy „Scary Monsters and Nice Sprites EP” i „More Monsters and Sprites EP”, mimo osiągnięcia sporego komercyjnego sukcesu nie zwiastowały tego, że artysta zrobi tak piorunującą karierę. Od 2011 roku do dzisiejszego dnia Skrillex był już nominowany do 5 nagród Grammy, nagrody BBC oraz został wybrany przez MTV obok deadmau5 i Davida Guetty najlepszym artystą roku 2011 w kategorii elektro. Twórca takich hitów jak „Bangarang” czy „Equinox” bez wątpienia zaprezentuje nam taki set, którego nie zapomnimy przez długie miesiące.

Jako support wystąpią wysokiej klasy artyści : Chris Lorenzo, Gooral, Auer & ERR BITS oraz Twin Prix. Z kolei o utrzymanie odpowiedniego poziomu endorfin we krwi już po koncercie zadbają Cannabeatz wraz z Noisy Beat. Organizatorem jest grupa Illegalbreaks, która po raz kolejny udowadnia, że potrafi znaleźć światowej klasy artystów. Chcecie się o tym przekonać?  Przyjdźcie na koncert do CSG!

Koncert odbędzie się 13 lutego (w piątek). Drzwi CSG otwarte będą już o 21.00, a występ Skrillexa planowany jest na 0.30. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronach www.illegalbreaks.com, oraz sieci Eventim, Ebilet i TickePro (i ich stałych punktach sprzedaży). Bilety z obu przedsprzedażowych puli są wprawdzie wyprzedane, ale są jeszcze dostępne wejściówki w cenach 145 zł. Wiecej informacji na wydarzeniu na Facebooku. Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 + pięć =