Dwa Sławy „Ludzie sztosy” w Gdańsku!

dwa slawyPo tygodniu ciężkiej sesji każdemu pilnemu studentowi należy się odrobina wypoczynku. Tym razem zapraszamy do Wydziału Remontowego w piątek, 6 lutego na wieczór pełen błyskotliwego i elektryzującego hip-hopu.

Autorzy najlepszego rozpoczęcia nowego roku w polskim rapie już 6 lutego wystąpią w Wydziale Remontowym. Będzie to wydarzenie ekskluzywne, bo organizatorzy udostępnili jedynie 200 biletów. Trzeba się zatem spieszyć!

Dwa Sławy to polski zespół hip-hopowy, który powstał z inicjatywy Jarosława „Astka” Steciuka, członka zespołu UstinsTrumentaliX i Radosława „Rado Radosnego” Średzińskiego związanego z formacją Uśpione Miasto. Chłopaki zadebiutowali w 2007 roku płytą „Dla sławy”. „Ludzie sztosy” to już ich piąty album, na której wystąpili gościnnie m.in. raper Quebonafide oraz wokalistka Kasia Grzesiek. Album zajął 12. miejsce na liście najpopularniejszych płyt w Polsce (OLiS).

Bilety w cenie 25 zł  można nabyć w:
Kolczyk Shop, Gdańsk ul. Klonowa 1, lok. 21 (60 sztuk)
D-Store58, sklep Diamante, Gdańsk ul. Grunwaldzka 140 (60 sztuk)
Bilety w Sopocie – Kuba – 509 023 868 (40 sztuk)
Bilety na Przymorzu – Piotr – 501 927 704 (40 sztuk)

Kiedy? 6 lutego, start o godzinie 20.00
Gdzie? Wydział Remontowy
Szczegóły na facebooku: KLIK!  Gorąco polecamy!