VNM pomysłem na weekend w Scenie

VNMPrzełom stycznia i lutego dla studenta to czas najbardziej intensywny i trudny. System przegrzany od wkuwania? Koncert VNM-a może być doskonałą przerwą w nauce! W ostatni dzień stycznia (sobota, 31) będziecie mogli go zobaczyć i usłyszeć w Scenie w Sopocie. Przed koncertem rozgrzeją Żyt Toster, Leh, Silver i Chipsu.

Elbląski raper, VNM, aktualnie należący do wytwórni Prosto, jest obecny na scenie od 2000 roku. Swoją karierę rozpoczął jako członek grupy 834, ale już w 2007 roku nielegalnie wydał pierwszą solową płytę „Na szlaku po czek”. Zwiększenie popularności VNM-a można odnotować przede wszystkim po udziale na legendarnej składance Prosto Mixtape 600V, która ukazała się w kwietniu 2010 roku. Ważnym wyróżnieniem było zaklasyfikowanie rapera na 11. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Znany przede wszystkim ze swojego specyficznego flow i skomplikowanych schematów rymów, aktualnie ma na koncie trzy solowe płyty wydane w Prosto: „De Nekst Best”„Etenszyn: Drimz Kamyn Tru” i „ProPejn”. Wszystkie osiągnęły wysokie pozycje na OLiS-ie. W ciągu swojej dziesięcioletniej działalności współpracował z, między innymi, Sokołem, Pezetem, Tym Typem Mesem, Fokusem, Guralem oraz Dj-ami Matheo, SoDrumatic i wieloma, wieloma innymi.

Kiedy? W sobotę 31 stycznia 2015 roku o 20.00.

Gdzie? W klubie Scena przy Al. F. Mamuszki 2 w Sopocie.

Za ile? Bilety do nabycia za 25 złotych w Klubie Scena, Restauracji Smak Morza, salonach Empik oraz na stronach eBilet.pl, i Biletomat.pl.

Kto supportuje? Żyt Toster, Leh, Silver i Chipsu.

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1518249571797202/?fref=ts.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *