Indianie wracają do Trójmiasta

cochiseOstatni koncert w roku 2014 zagrali w Gdańsku. Wraz z nowym rokiem i nową trasą zespół Cochise wraca na wybrzeże. Jednym z pierwszych punktów na mapie koncertowej będzie sopocki klub Underground. Grupa zagra tam już 23 stycznia.

W ten piątek, o godzinie 20.00 będzie można ponownie usłyszeć zespół Cochise. Paweł Małaszyński przy mikrofonie, Wojtek Napora na gitarze, Radek Jasiński na basie i Czarek Mielko przy perkusji wystąpią w sopockim klubie Underground.

Pochodzący z Białegostoku muzycy grają razem od 2004 roku. Ich muzyka to oryginalna mieszanka grunge’u, rocka, metalu i muzyki progresywnej. Muzycy inspirują się także indiańską kulturą, a sama nazwa zespołu – Cochise – to imię wodza szczepu Chokonen Apaczów Chiricahua. Podczas koncertów muzykom udaje się stworzyć niesamowitą atmosferę i nawiązać bliski kontakt z publicznością. Często po występach zostają w klubie i wychodzą do fanów, aby zrobić sobie wspólne zdjęcia, podpisać płyty lub po prostu porozmawiać.  Na ostatnim koncercie zespół zaprezentował kilka utworów z nowej płyty – The Sun Also Rises For Unicorns, której premiera planowana jest na jesień tego roku. Być może tym razem chłopaki zaprezentują jeszcze więcej nowego materiału.

cochise2 Bilety na koncert dostępne są w klubie Underground (Sopot, ulica Monte Cassino 60). W przedsprzedaży w cenie 25 zł, natomiast w dniu koncertu – 30 zł. Rezerwacji dokonywać można również drogą mailową: klub@underground-sopot.pl Start koncertu o godzinie 20.00 Więcej szczegółów na stronie wydarzenia: KLIK! Gorąco polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *