TKM zagra w Plaży Piratów

tkm_plaza_piratow_16_01Beatlesowskie melodie i klimat rodem z koncertów Davida Bowiego. To wszystko zastaniecie w Plaży Piratów. W piątek, 16 stycznia, zagra tam trójmiejski zespół power popowy, TKM.

TKM to zespół, który łamie stereotypy i schematy, zachowując muzyczną klasę. W swojej twórczości nawiązuje do rockowej tradycji – melodyjnych piosenek o niebanalnych tekstach. Za wzorce służą mu tacy giganci, jak The Beatles, Elvis Costello czy David Bowie.

Grupa powstała na początku roku 2008, a rok 2011 odsłonił jego obecny, sześcioosobowy kształt. W roku 2012, we współpracy z Sopocką Wytwórnią Filmową, powstał teledysk do piosenki “Lafiryndy będą”, który osiągnął ponad 70 tys. odsłon na YouTube. W wakacje roku 2014 piosenka “When I see your face” została użyta jako podkład do reklamy telewizyjnej kosmetyków firmy Biodermic, nadawanej w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych.

Panowie z TKM zagrają w piątek, 16 stycznia w Tawernie Plaża Piratów (Sopot, al. Mamuszki, wejście nr 14). Koncert zaczyna się o 20.30. Wstęp jest wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *