Popsysze i premiera nowej płyty w Wydziale Remontowym

popsyszeStyczeń niekoniecznie musi być zimnym, szarym miesiącem. Rozgrzeje was kolejny koncert w Wydziale Remontowym w Gdańsku. Tym razem, w piątek (16 stycznia) zagra zespół Popsysze.

Popsysze
to rodzime trio z Trójmiasta, które na scenie jest obecne od 7 lat. Ich rockowe melodyjne kawałki same wpadają w ucho. Potrafią zaskoczyć w niektórych kawałkach, zdecydowanie przełamują schematy nudnego grania. Pierwsza debiutancka płyta została wydana w roku 2012 – „Popstory”. Podczas koncertu odbędzie się premiera nowej płyty „Popsute”. Płytę charakteryzuje nieco inny klimat, została nagrana w ekspresowym tempie. Cały materiał w ciągu dwóch dni. Efekt będziecie mogli poznać na żywo.

Zespół będzie supportować równie interesujące trio Walrus Alphabet. Zapraszamy na koncert do Wydziału Remontowego, 16 stycznia, o godzinie 20.00. Bilety w cenie 20 zł.