Ania Dąbrowska będzie bawić się świetnie w Scenie

Ania_DabrowskaW najbliższą niedzielę (24.11) w sopockim klubie Scena wystąpi Ania Dąbrowska. Trasa koncertowa zatytułowana „Samotność po zmierzchu” jest okazją do świętowania 10 lat od debiutu fonograficznego artystki.

Popularność przyniósł jej udział w „Idolu” w 2002 roku. Po dwóch latach nagrała swój debiutancki album „Samotność po zmierzchu”. To właśnie z tej płyty pochodzą jedne z większych przebojów Ani Dąbrowskiej: „Tego chciałam”, „Inna”, czy „Charlie, Charlie”.  Wysoka sprzedaż debiutanckiej płyty umożliwiła jej występ na letnim festiwalu TOPtrendy w Sopocie.

Potem przyszła pora na „Kilka historii na ten sam temat”, gdzie można usłyszeć między innymi „Trudno mi się przyznać”. Kolejne płyty to kolejne przeboje: „Nigdy więcej nie tańcz ze mną”, czy też pochodząca z ostatniej płyty „Bawię się świetnie” piosenka o tym samym tytule.

 

Ania Dąbrowska została nagrodzona wieloma statuetkami, między innymi siedmioma Fryderykami. Piosenkarka nie należy jednak do artystów spoczywających na laurach. W ciągu ostatniej dekady wydała łącznie 5 płyt i współpracowała z takimi muzykami jak Leszek Możdżer, Daniel Bloom, czy Nouvelle Vague.

Nazwa jesiennej trasy koncertowej Ani Dąbrowskiej bezpośrednio nawiązuje do jej debiutanckiego albumu. Artystka wraz z publicznością zgromadzoną w Scenie będzie świętować 10 intensywnych lat na rynku muzycznym.

Więcej informacji o koncercie znajdziecie na stronie: https://www.facebook.com/events/589348467773138/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × cztery =