Metro zagra dla „Ciapkowa”

fot. Michal502

fot. Michal502

Początek roku to czas nowych wyzwań i postanowień. Nadarza się okazja, aby nie pozostać gołosłownym i zrobić coś dobrego. W najbliższy piątek (9 stycznia) w gdańskim klubie Metro odbędzie się kolejna edycja imprezy „Pucha dla sierściucha”. Akcja wspiera schronisko dla bezdomnych zwierząt  „Ciapkowo” w Gdyni.

Zima to najtrudniejszy okres zarówno dla podopiecznych schronisk dla bezdomnych zwierząt, jak i ich opiekunów. W placówkach brakuje jedzenia, materiałów ocieplających budy, pieniędzy.  Chciałbyś pomoc braciom mniejszym, ale nie wiesz jak to zrobić? Zbliża się niepowtarzalna okazja! Zabierz znajomych i wpadnijcie do gdańskiego Metra na koncert charytatywny „Pucha dla sierściucha”!

Wydarzenie to jest już drugą edycją akcji mającej na celu zebranie darów dla mieszkańców schroniska oraz promowanie młodych talentów trójmiejskiej sceny muzycznej. Podczas koncertu utwory polskiej oraz zagranicznej muzyki rozrywkowej słuchaczom zaprezentują uczennice akademii wokalu Star Project oraz zespół Arshenic.  Wejście na koncert jest darmowe. Warunkiem wstępu jest podarowanie tytułowej „puchy” karmy dla psów lub kotów. Wolontariusze z gdyńskiego schroniska chętnie przyjmą również inne dary: koce, obroże, smycze, zabawki.  Podczas pierwszej edycji akcji udało się zebrać ponad 300 kg karmów, organizatorzy liczą, że rekord ten zostanie pobity. Koncert nie jest jedyną atrakcją, tuż po nim obędzie się impreza prowadzona przez Jacę „Rock & Metal Party”.

Zespół Arshenic powstał w 2006 roku w Gdańsku. W jego skład wchodzą:  Oliwia „Ofilia”   Bartuś – Staszak na wokalu,  Bartosz Staszak „Włuczykij”  –  perkusja,  Marek Turlo  –  bas,  Krzysztof Pawłowski  –  wiolonczela, Paweł Kędzierski „Kędzior”  –  gitara. Swój repertuar opierają na takich gatunkach, jak alternative hard rock i melodic metal. Grupa zaprezentowała swoje umiejętności w II edycji programu „Must be the music”.

Star Project to akademia wokalu dla młodzieży i dorosłych, która w ramach bogatej oferty zajęć przygotowuje z zakresu nauki śpiewu za pomocą współczesnych technik wokalnych, aktorskiej interpretacji, ruchu scenicznego, pracy w studio nagraniowym, stylizacji do koncertów, sesji zdjęciowych i teledysków.

fot. Michal502

fot. Michal502

Jeśli los bezdomnych zwierząt nie jest Ci obojętny –  nie możesz przegapić tego wydarzenia! Weź sprawy (i puchę, karton, worek karmy) w swoje ręce!

Kiedy: 9 stycznia, godz. 19.00
Gdzie:  Klub Metro, ul Miszewskiego 12/13, Gdańsk
Wjazd: puszka karmy dla psa lub kota

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

fot. Michal502

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *