Sizeer Music by MTV – Moonlight Matters w Czekoladzie

instagram mtv 3Będzie bardzo muzycznie, tanecznie i elektronicznie. Już 12 grudnia w sopockim klubie Czekolada zagra Moonlight Matters. To wydarzenie jest idealną rozgrzewką przed zbliżającym się Sylwestrem. Klub wypełnią energetyczne dźwięki, które nikomu nie pozwolą podpierać ścian. Gwarantujemy, że nogi Was same porwą do tańca!

Moonlight Matters, czyli Sebastian Vandervoorde. Na początku swojej kariery był producentem muzycznym i kompozytorem w Vila, gdzie zremiksował kawałki Moby’ego czy Gorillaz. Już wtedy wywróżono mu wielką karierę. Dzięki tamtym remiksom poznaliśmy jego muzyczne wyczucie i zakochaliśmy się w tej tanecznej, ale i magnetycznej melodii.

Ten belgijski dj  po początkach w Vila, uderzył ze swoim solowym projekcie o nazwie Moonlight Matters. Te produkcje są jeszcze bardziej energetyczne i energetyzujące. Wydaje dla znanej i cenionej wytwórni muzycznej Kitsune. Współpracował również ze sławnym kolektywem Hercules and Love Affair. Jak sami widzicie, gwiazda tego wieczoru, disco ma we krwi od zawsze. Swoją muzyką urozmaicił też wiele festiwali elektronicznej muzyki. Zremiksował utwory Lany Del Rey, Adele, The Drums czy Pacific.

Na tę imprezę zaprasza Was Sizeer i MTV, więc eleganckie sukienki czy krawaty zostawcie w domu! Tej nocy królują Sneakersy i limitowane New Ery. Do takiej muzyki musi być wygodne obuwie, szczególnie, że za support imprezy odpowiadają Brainwash i Vibe. Nie mogło być lepiej, prawda? Muzyka tych panów z pewnością rozgrzeje Was do czerwoności.

Jeśli jesteście spragnieni ponadczasowych brzmień i ciekawych rozwiązań muzycznych, to przychodźcie! Warto w tą piątkową noc odwiedzić Czekoladę i dać się ponieść tej muzycznej uczcie.

Nie jesteście jeszcze do końca przekonani? Posłuchajcie najbardziej znanego kawałka Moonlight Matters, a wątpliwości znikną.

A jeśli nie widzieliście w telewizji ramówki tej imprezy na MTV, to obejrzyjcie ją tutaj: http://www.mtv.pl/newsy/62958-moonlight-matters-na-imprezie-sizeer-music-by-mtv

Gdzie?

Klub Czekolada Sopot

Kiedy?

12.12.2014 (piątek)

Za ile?

Na hasło SIZEER MUSIC wchodzicie za darmo!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *