Kolędowy wieczór z Zakopower

zakopower kolędowoW piątek (12 grudnia) gdańską Filharmonię Bałtycką wypełni dźwięk kolęd i pastorałek. W świąteczny nastrój wprowadzi nas zespół Zakopower z Sebastianem Karpielem Bułecką na czele.

Grudzień już na dobre przywitał nas świątecznymi ozdobami, które cieszą oczy. Dlatego też najwyższa pora, by cieszyć się tym przedświątecznym czasem i zacząć śpiewać kolędy. A kto jak nie góralski zespół Zakopower zrobi to lepiej? Przy dźwiękach skrzypiec, podhalańskich basów i dud będzie można zapomnieć o codziennych obowiązkach i poczuć nadchodzący świąteczny klimat. A to wszystko już 12 grudnia o godzinie 19.30.

Podczas koncertu usłyszymy zarówno klasyczne wykonania polskich kolęd, jak i góralskie pastorałki, przez co program całego koncertu podzielono na dwie części. Dodatkowo będziemy mogli razem z Sebastianem i jego zespołem zaśpiewać te najbardziej popularne.

Zespół Zakopower zadebiutował na polskim rynku w 2005 roku. Szybko zyskał sobie fanów i sławę dzięki nowoczesnemu i oryginalnemu połączeniu folkowych rytmów z muzyką rockową. Ich ostatnia płyta wydana w 2011 roku zyskała status platynowej, a singiel „Boso” przez kilka miesięcy utrzymywał się na listach przebojów.

Jeżeli zatem macie ochotę na świąteczną imprezę z energicznym zespołem z Podhala, zapraszamy do Filharmonii Bałtyckiej już za tydzień. Koszt biletów w zależności od miejsc waha się od 65 do 125 zł. Można je nabyć w kasach Filharmonii, Empiku oraz kupić przez Internet na stronach: bilety24.pl, biletin.pl, eventim.pl, ebilet.pl

Kiedy? Piątek, 12 grudnia 2014 r., godzina 19.30

Gdzie? Filharmonia Bałtycka, Gdańsk, ul. Ołowianka 1

Miłego kolędowania!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + osiemnaście =