DOCKMETAL – nowa cykliczna impreza w Gdańsku

źródło: moodproduction

źródło: moodproduction

Mimo zimowej atmosfery można już pomyśleć o tym co nas czeka na trójmiejskiej scenie koncertowej u progu wiosny. Na marzec zaplanowana jest pierwsza edycja DOCKMETAL. Koncerty odbędą się w klubie B90 w Gdańsku. Na dwóch scenach dnia 14 i 15 marca zagra aż 14 kapel, z czego 6 jest z Polski. Głównymi gwiazdami są dwie amerykańskie kapele: Death To All oraz Overkill.

Death To All jest niezwykłym projektem. Jego celem jest oddanie hołdu zmarłemu w 2001 roku muzykowi Chuckowi Shuldinerowi, jak i jego spojrzeniu na muzykę. W skład Death To All wchodzi Max Phelps – wokal, gitara, Steve DiGiorgio – bas, Sean Reinert – perkusja i Paul Masvidal – gitara. Podczas koncertu grupa zagra utwory z płyty  „Symbolic”.

Overkill amerykański zespół grając trash metal, heavy metal z New Jersey. Ich kariera zaczęła się w 1981 roku, do dziś z pierwotnego składu pozostał Booby „Blitz” Ellsworth na wokalu prowadzącym oraz D.D. Verni – gitara basowa oraz wokal wspierający. Najbardziej znane płyty wyadane przez zespół to Taking Over wydany w 1987 roku, Under the Influence wydany rok później, następnie The Years of Decay  z roku 1989 oraz wydany ponad 10 lat temu album I Hear Black

 

Zapraszamy 14 i 15 marca do klubu B90 w Gdańsku!

Bilety jednodniowe już w sprzedaży: 14.03.2015/ 70 zł, 15.03.2015 / 80 zł do nabycia przez http://tickets.soundrive.pl/pl/ Karnety w cenie 120 zł w sprzedaży od 17 listopada (ilość karnetów ograniczona).

Uwaga! W CDN-ie będziecie mogli zgarnąć w konkursach wejściówki na to wydarzenie. Bądźcie czujni i wypatrujcie kolejnych informacji.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *