Domówka, której cel jest słuszny

mikołajki inspiarKonkursy, muzyka, drinki i nietuzinkowe wnętrze. Wszystko to w ramach imprezy charytatywnej organizowanej 3 grudnia z okazji Mikołajek przez koło PR-owe Inspiar.

Mikołajkowa domówka ma być połączeniem dobrej zabawy i pomocy podopiecznym domów dziecka. Organizatorzy chcą zebrać jak najwięcej gier, aby zrobić niespodziankę dzieciom. Na miejscu zorganizowane będą również zabawy przy których obowiązywać będzie symboliczne wpisowe (oczywiście też przeznaczone na szczytny cel). Poza tym Inspiar przygotuje bar, w którym za niewielką opłatą serwowane będą drinki i kolorowe shoty.

Wśród przewidzianych atrakcji są:

– kręcenie hula-hoop i równoczesne picie piwa,

– pokój przytulania,

– kącik zdjęciowy,

– przepowiednie świąteczno-noworoczne.

Wszystko odbywać się będzie w Domówka Studio (Trakt św. Wojciecha 37), znajdującym się dwa przystanki od Dworca Głównego w Gdańsku. Dojechać można autobusami linii 151 lub 189, wysiadając na przystanku Zremb (na żądanie).

Wejście: 5zł lub gra (mogą być używane). Impreza startuje w środę, 3 grudnia o 20.00.

Za wstęp zapłacić można przelewem na konto 24 1160 2202 0000 0002 6492 6966 (Kaia Osękowska) z dopiskiem ,,domówka – imię i nazwisko” lub na wejściu.

Organizatorzy zachęcają do zabrania jak największej ilości znajomych i otwarcia swoich portfeli. W końcu to impreza, której cel jest słuszny!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 16 =