KAMP! / We draw A w sopockim Sfinksie

1899611_10152601498209492_6377606261758877366_o

Prawdziwa gratka dla fanów polskiej elektroniki. Już 4 grudnia zespół Kamp! zagra w sopockim klubie Sfinks700. Po zakończeniu trasy koncertowej Brennnessel on Tour, chłopaki udają się prosto do studia na nagranie kolejnej płyty, więc jest to ostatnia okazja by zobaczyć ich w najbliższym czasie w Trójmieście. Tego wieczoru na scenie zobaczymy również We Draw A.

Kamp! to elektroniczne trio, które powstało w 2008 r. w Łodzi. W 2012 roku wyszła długo oczekiwana przez wszystkich, debiutancka płyta zespołu, która zdobyła świetne recenzje wśród krytyków muzycznych. Utwory takie jak „Cairo”, „Sulk” czy „Heats” zachwyciły zarówno największych fanów zespołu, jak i tych, którzy wcześniej go nie znali.

Od wydania pierwszego krążka minęły dwa lata, jednak Michał, Tomek i Radek nie próżnują. Niedawno wyszła nowa EPka grupy zatytułowana „Baltimore”, która jest jedynie przedsmakiem tego, co usłyszymy na nowej płycie. Ci, którzy nie widzieli ich jeszcze na żywo, mają czego żałować. Łódzko-wrocławska grupa, prawdziwego czadu daje dopiero na scenie. Ich koncerty są tak energetyczne, że nie sposób ustać w miejscu.

Na sopockiej scenie w Sfinksie zagra również We Draw A, w którego skład wchodzi Radek Krzyżanowski z zespołu Kamp! oraz Piotr Lewandowski (z nieistniejącego już Indigo Tree). Zespół powstał latem 2012 roku we Wrocławiu. Ich debiutancki krążek został wydany w tym miesiącu, więc na scenie usłyszymy najświeższy materiał grupy. Płyta „Moments” utrzymana jest w klimacie muzyki elektronicznej. Promują ją utwory „Reflect” oraz „Lowbanks”.

Gdzie:  Sfinks700,  Aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot.

Kiedy: 4.12 (czwartek) godzina: 21.00.

Bilety: 40zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *