W Sopocie spotkasz Miłość…

jamal i lilu foto1…i to za sprawą Jamala, który wystąpi w klubie Sfinks700. Koncert promujący najnowszą płytę wykonawcy zatytułowaną właśnie „Miłość” odbędzie się już w najbliższy czwartek – 21 listopada. Na tej samej scenie zaśpiewa również Lilu, a o nasze wrażenia wizualne zadbają artyści uliczni Krik i Vera King.

Jamal, który zdążył przyzwyczaić swoich fanów do dźwięków reggae, pokazuje się ostatnio w zupełnie nowej odsłonie. Jego krążek pojawił się na sklepowych półkach 8 października i zdecydowanie stanowi odstępstwo od starszej, znanej nam muzyki tego wykonawcy. Tym razem usłyszymy świeże gitarowe brzmienie oraz rockowe riffy, zaskakujące pod każdym względem. A czy przesłanie artysty pozostanie bez zmian? Być może. Będzie okazja, by sprawdzić to osobiście.

Lilu z kolei, to postać istniejąca od 16 lat na rynku hip-hopowym. Ciepły wokal zmiksowany z zadziornym tekstem to jej cechy rozpoznawcze. Jednakże po latach nieustannej ewolucji, zapowiada powrót do korzeni, undergroundu, który swego czasu ją urzekł.

Oprócz „sprawdzianów muzycznych” organizatorzy przygotowali także coś dla oka. Trójmiejscy street art-owcy malujący na żywo, niewątpliwie dodadzą wydarzeniu atrakcyjności. Dzięki nim wszyscy będą mogli poczuć hip-hop unoszący się w powietrzu. Zatem jeśli należysz do grona ciekawskich i tęsknisz za zapachem świeżej farby, nie możesz tego przegapić!

Start: 21.00, 21.11

Bilety: 30 PLN, 35 PLN (w dniu koncertu)

Miejsce: Sfinks700, ul. Mamuszki 1, Sopot

Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/1376387819266683/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 − dwa =