Tribute to Rage Against the Machine w Wydziale Remontowym

1920170_716257001778099_5619162639702202036_nWydział Remontowy przygotował dla was, studentów spragnionych dobrej muzyki, kolejny koncertowy tribute. 28 listopada będziemy uczestniczyć w muzycznym widowisku, poświęconym twórczości rapcore’owego składu Rage Against the Machine. Przygotujcie swoje ciała (i uszy!) na uderzenie mocnego, ale i melodyjnego brzmienia. Zespół, który opowiada za aranżacje utworów RATM zadba o ogień przed i na scenie! Będzie się działo!

Rage Against the Machine specjalizują się w łączeniu funku, hard rocka, rapu i punku – z takiej mieszanki gatunków powstają utwory, których teksty wyśpiewuje publiczność zgromadzona na stadionach i salach koncertowych. Występy chłopaków ze słonecznej Kalifornii są niczym zastrzyk energii dla rozentuzjazmowanych fanów. Nikogo nie dziwi się fakt, że już od momentu wydania debiutanckiej płyty (rok 1992) zespół zyskał sławę i uznanie krytyków. Muzycy znani są również ze swoich lewicowych poglądów, z którymi nie kryją się podczas udzielania wywiadów. Przede wszystkim jednak skład RATM prezentuje swój światopogląd za pomocą tekstów, które dobitnie wskazują na wartości im bliskie.

W piątkowy wieczór na scenie Wydziału Remontowego nie zabraknie aranżacji najbardziej znany i lubianych utworów Rage Against the Machine. Możemy spodziewać się, że zespół coverujący RATM zaproponuje nam własny pomysł na takie hity, jak chociażby utwór „Killing In The Name”.

A oto skład, który (z pomocą naszej wyobraźni) pozwoli nam przenieść się do Stanów Zjednoczonych, na niezapomniany koncert Rage Against the Machine:

Maciej Szkudlarek – wokal
Krzysztof Stachura – gitara
Michał Młyniec – bass
Roman Ślefarski – perkusja

Chętnych muzycznych wrażeń zapraszamy do Wydziału Remontowego. Keep on rocking!

Miejsce: Wydział Remontowy

Kiedy: 28.11

Godzina: 21:00

Bilety: 15 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =