Budzimy Anetę!

dla AnetyKilka sekund, jeden ruch i nieodpowiedni moment potrafią zmienić całe życie. Tak stało się w przypadku Anety Perłak, która została poszkodowana w groźnym wypadku samochodowym. Dziś jej przyjaciele, znajomi i rodzina systematycznie pracują nad kolejną, tym razem pozytywną zmianą w życiu dziewczyny. Pomagają, i to nie byle jak, bo w rytm muzyki, a my zachęcamy do wspólnej zabawy w szczytnym celu.

Do wypadku doszło 2 lutego br. i od tamtej pory Aneta nie wybudziła się ze śpiączki. Efektywne leczenie wymaga nie tylko chęci, ale przede wszystkim dużych sum pieniędzy. O tym pamiętają najbliżsi poszkodowanej i robią wszystko, by umożliwić żmudny, ale konieczny proces wybudzania. Założenie jest proste: zorganizować pomoc w taki sposób, jaki przypadłby do gustu Anecie, która bardzo lubiła słuchać muzyki (obecnie codziennym rytuałem rehabilitacji jest pół godziny słuchania ulubionych piosenek sprzed wypadku).

Jeśli jesteście empatyczni, a do tego lubicie bawić się w rytmie różnorodnej muzyki, zarezerwujcie sobie sobotni (15 listopada) wieczór. W gdańskim klubie XKWADRAT odbędzie się impreza charytatywna, z której 100% datków zostanie przeznaczonych na leczenie Anety.
Chęć pomocy wyraziło wielu utalentowanych artystów z Trójmiasta, którzy tego dnia, będą serwować nietuzinkowe klimaty poczynając od house’u i techno, poprzez drum’n’bass, do trapu w najlepszym wydaniu.

Wystąpią:

HOUSE (TECHNO/ TECH/ PROGRESSIVE):

-MARC LEE

www.facebook.com/OfficialMarcLee

-CRANZ
www.facebook.com/the.cranz

-LUKE

-RAFAŁ MACIEJSKI
www.facebook.com/djrofos

BASS (DRUM’N’BASS/ DUB/ TRAP):

-NOISY BEAT
(IFESTIVAL/ SFINKS700)
www.facebook.com/NoisyBeat

-DETOXIC
(IFESTIVAL/ LET IT ROLL/ AUDIORIVER DJ CONTEST WINNER)
www.facebook.com/DetoxicPoland

-PZ
www.facebook.com/pzdjpl

-SNRLX
www.facebook.com/SnorlaxSnrlx

-SCYTHE

Za wstęp na imprezę zapłacicie 10/15 zł, jednak wszyscy, którzy pragną i mogą
dodatkowo wspomóc Anetę, mogą ofiarować DOWOLNĄ KWOTĘ przy wejściu na imprezę.

START: 22.00

WSTĘP: 10 zł do 22.30, OD 22.30 15 zł

MIEJSCE: KLUB XKWADRAT, POLANKI 66, GDAŃSK

CDN poleca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *