Acid Drinkers ponownie nad morzem

Acid DrinkersAcid Drinkers to zespół legendarny, a wśród tych metalowych, najbardziej rockandrollowy. Mimo upływu lat nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie, wciąż rozwija się i tworzy nowe płyty. Obecnie promuje najnowszy krążek, „25 Cents for a Riff”, a materiał z niego zaprezentuje trójmiejskiej publiczności w gdyńskim Uchu 9 listopada.

Poznańskich Acid Drinkers nie trzeba przedstawiać. Istnieją od 1986 roku i do tej pory mają w sobie niespożyte pokłady energii. Ich koncerty zawsze odznaczają się niezwykłą żywiołowością i „kwaśnym” humorem. A o tym, co dzieje się w miastach, w których się pojawiają, krążą legendy. Na swoim koncie mają kilkanaście płyt studyjnych, kilka koncertowych DVD i dwa cover albumy, na których wywracają na lewą stronę klasyki rocka i muzyki popularnej. Swoje charakterystyczne thrashmetalowe brzmienie zawdzięczają różnorodności. Tomasz „Titus” Pukacki, Maciej „Ślimak” Starosta, Dariusz „Popcorn” Popowicz i Wojciech „Jankiel” Moryto to silne indywidualności, które razem tworzą doskonały kombinat.

Koncert w Uchu będzie wyjątkowy z dwóch powodów. Nazwa trasy „25 Upside Down” jest nawiązaniem zarówno do najnowszej płyty, a także do 25-lecia istnienia Kwasożłopów. Podczas świętowania ćwierćwiecza więc nie będzie mogło zabraknąć ani was, ani waszych nasmarowanych gardeł! Przed jubileuszem rozgrzeje was młoda poznańska kapela – ThermiT.

Bilety są dostępne w stałych punktach sprzedaży Klubu Ucho i sieci Eventim. Cena biletów: 39 zł (przedsprzedaż), 42 zł (przedsprzedaż Eventimu) i 45 zł w dniu koncertu. Impreza startuje o 19.00.

fot. Mariusz Kobaru Kowal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 1 =