Kult do potęgi drugiej w B90

Kult B90Bezkompromisowy wokalista, dosadne teksty i znakomita, rockowa muzyka. Tak krótko można opisać Kult. Zespół odwiedzi ponownie Trójmiasto i zagra w klubie B90 17 i 18 października.

Kult, jak sama nazwa wskazuje, jest kapelą legendarną. Swoją muzyką wychowała kilka pokoleń, a ich największe przeboje, jak „Baranek”, „Arahja”, „Gdy nie ma dzieci” czy „Lewe lewe loff” zna na pamięć każdy szanujący się fan rocka. Ale zespół ten to przecież nie sama muzyka, to żywioł na koncertach, który porywa fanów już od ponad trzydziestu lat.

Na tegorocznej jesiennej trasie po całej Polsce, kapela pod wodzą Kazika Staszewskiego postanowiła dopieścić trójmiejskich fanów, grając w Gdańsku dwukrotnie. I to w miejscu nie byle jakim, bo w samym sercu Stoczni. Jako suport zagrają Toxic Mushrooms.

Kult zagra w B90 17 i 18 października, oba koncerty rozpoczynają się o 20.00, wejście do klubu od 19.00. Bilety kosztują 50 zł w przedsprzedaży i 55 zł w dniu koncertu. Można je nabyć w następujących punkatch: Gdańsk: kasa klubu B90, Cafe Absinthe, Stacja DeLuxe, Punkt Lotto – C.H. Manhattan, Sopot: SPATiF, Gdynia: restauracja Śródmieście i sklep muzyczny PULS – C.H. Gemini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − 6 =