Babicz w klubie Sfinks700

unnamedJesienny clubbing rusza pełną parą w klubie Sfinks700. Z początkiem października fani muzyki elektronicznej powinni zjawić się na koncercie Roberta Babicza. Legenda muzyki elektronicznej tego wieczoru zagra swój słynny LIVE.

Wydarzenie jest organizowane w ramach trasy koncertowej Playground, przy współpracy z Fashion Dealers czyli organizacją modową dzięki której można zakupić wiele niepowtarzalnych kreacji. Babicz to pochodzący z Polski, ale na stałe mieszkający w Kolonii producent muzyczny oraz DJ. Jego umiejętność scalania muzyki elektronicznej z wieloma innymi dźwiękami jest doceniana na całym świecie. Mimo że nie jest znaną wszystkim gwiazdą, jego dorobek artystyczny jest godny uwagi. Występował pod wieloma pseudonimami takimi jak Rob Acid, Acid Warrior, Department of Dance czy też Sontec.

Oprócz Roberta Babicza na głównej scenie wystąpi David Hasert (www.facebook.com/david.hasert) , który również pochodzi z Kolonii. Gra muzykę elektroniczną, techno jak i house. Trzecim artystą jest Kaotik (www.facebook.com/kaotikofficial), rodzimy muzyk prosto z Gdyni. Jego muzyka ciekawi bo jest inspirowana naturą. Podczas słuchania nagrań Kaotika można poczuć się jak w głębi lasu. Przy tym, muzyka ta nie jest usypiająca, przekazuje świeżą energię. Na fontannie zagra rezydent klubu REZA oraz Detoxic. Reza to producent i jednocześnie reprezentant jednej z największych na świecie wytwórni muzyki drum&bass. Jako DJ przyciąga wielbicieli innowacyjnych brzmień drum&bass. Detoxic to DJ z Gdańska, jest przedstawicielem bardziej mrocznej strony drum&bass. Dwukrotnie wygrał w kategorii dj mix na festiwalu Audioriver.

Ponadto na imprezie wystąpią dwie reprezentantki płci pięknej dobrze znane polskiej publiczności – Diana d’Rouze i Joana, po raz pierwszy grając b2b.

Impreza odbędzie się 3 października o godzinie 22.00 w klubie Sfinks700 przy ul. Mamuszki 1 w Sopocie.

Bilety znajdziecie na www.playgroundofficial.com oraz na www.muno.pl
Przedsprzedaż: 20 zł na www.biletomat.pl oraz www.ebilet.pl i w sieci salonów Empik.
W dniu imprezy do 23.00 zapłacicie 20 zł, a po 23.00 – 25 zł.

CDN poleca!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *