Arms and Sleepers w Atelier

Arms and SleepersPanowie z projektu Arms and Sleepers upodobali sobie Sopot. Wystąpili tu już dwukrotnie – w 2011 roku w nieistniejącej już Papryce, a dwa lata później w klubie Sfinks700. Tym razem ich eteryczne dźwięki możecie usłyszeć w sopockim Atelier w środę (11 czerwca).

 

Europejska trasa koncertowa jaką Arms and Sleepers zaplanowali sobie na maj i czerwiec wiąże się z wydaniem czwartej płyty, której premiera nie jest jeszcze znana. Zapewne datę premiery poznacie podczas koncertu.

Duet muzyczny Arms and Sleepers powstał w 2006 roku. Tworzą go Max Lewis i Mirza Ramic, którzy grali ze sobą już wcześniej w post-rockowym zespole The List Exists. Po trzech latach działalności kapela się rozwiązała i to utorowało drogę obu panom do stworzenia Arms and Sleepers. Już w pierwszym roku działalności duet wydał pierwsze demo zatytułowane „Bliss Was It In That Dawn To Be Alive”. Spotkało się ono z pozytywnym przyjęciem tak u słuchaczy, jak i u krytyków muzycznych. Udana współpraca Lewisa i Ramicia zaowocowała do tej pory wydaniem trzech długogrających płyt z „Matadorem” na czele.

Teraz muzycy pracują nad czwartą studyjną płytą, z której materiał usłyszycie podczas środowego (11 czerwca) koncertu w sopockim Atelier. Przedsmakiem nowego albumu jest ten oto trailer:

Podczas koncertu w Atelier wystąpi sam Mirza Ramic i z pewnością w pojedynkę będzie potrafił wytworzyć niesamowitą atmosferę wypełnioną trip-hopem i nostalgiczną, mroczną elektroniką. Tych, którzy zamierzają wybrać się na środowy (11 czerwca) koncert Arms and Sleepers informujemy, że bilety w przedsprzedaży kosztują 20 zł i można je nabyć TUTAJ. W dniu koncertu koszt biletu to 25 zł.

START: 11 czerwca (środa), godz. 20.30

MIEJSCE: klub Atelier, Sopot, Al. Mamuszki 2

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 4 =