Street Art Festival – program wydarzeń

safStreet Art Festival 2014 zbliża się wielkimi krokami. Stolica Pomorza, 13 artystów na scenie, 6 wydarzeń towarzyszących i tysiące miłośników kultury hip-hopowej. Brzmi ciekawie? W tej zapowiedzi zebraliśmy dla Was wszystkie szczegóły, abyście mogli spokojnie zaplanować prawdopodobnie jeden z najlepszych weekendów tego roku.

To już 3. Edycja festiwalu, którego głównym celem jest „zamach na przeciętność”. Partnerem strategicznym została firma PROSTO. Poza koncertami (sylwetki artystów oraz konkurs, w którym możecie wygrać 2 karnety na to wydarzenie znajdziecie tutaj) będziecie mogli wziąć udział w wydarzeniach towarzyszących oraz obkupić i najeść się w miasteczku festiwalowym.

Wydarzenia towarzyszące:

1. Rising Stars – wydarzenie wspierające początkujących artystów. Najlepszy zespół/wykonawca będzie miał możliwość zagrania na głównej scenie festiwalu.

Miejsce: Scena festiwalu

Godziny: 17.00-18.00

2. Ultimate Spring Break – druga edycja ogólnopolskich zawodów we Frisbee Ultimate: 20 drużyn będzie rywalizowało w ciągu dwóch festiwalowych dni

Miejsce: Boisko do Rugby

Godziny: 9.00-19.00

3. Graffiti Jam Miejsce: Teren festiwalu –kilkadziesiąt metrów kwadratowych ścian i ponadczasowe samochody – to wszystko uczestnicy festiwalu będą malować z pomocą najlepszych adeptów sztuki ulicznej.

Godziny: 15.00-20.00

4. Students Challenge – Zawody zespołowe o zadaniowym charakterze, łączące w sobie elementy rywalizacji sportowej oraz intelektualnej. 30 drużyn, 11 wyzwań, 4 osobowe zespoły.

Miejsce: Boisko do Rugby

Data: 23.05

Godziny: 10:00-19:00

5. Back in The Day – zawody street dance: 1vs1 w kategoriach: HIP-HOP, HOUSE DANCE, LOCKING, POPPING & 5vs5 ALL STYLES.

Miejsce: Hala nr XII AWFiS

Data: 23.05

Godziny: 9.00-23.00

SAF14 - Mapa StronaPROGRAM FESTIWALU:

Piątek 23.05

10.00 – Rozpoczęcie STUDENT CHALLENGE (boisko do rugby, wstęp wolny)

14.00 – Otwarcie bramy festiwalu

15.00 – Rozpoczęcie GRAFFITI JAM

17.00 – Rozpoczęcie koncertów:

-Support  – finaliści RISING STARS

-Obywatel MC

-Małpa / Jinx (PROXIMITE)

– W.E.N.A.

– JWP / BC / Siwers

– Miuosh / Onar

– Grubson / DJ BRK + Liveband

Prowadzenie: YAH & Tomasin (Dwazera / Funkloopy)

Sobota 24.05

9.00 –  Rozpoczęcie BACK IN THE DAY (hala nr XII – AWFiS)

9.00 –  Rozpoczęcie ULTIMATE SPRING BREAK (boisko do rugby, wstęp wolny)

14.00 – Otwarcie bramy festiwalu

15.00 – GRAFFITI JAM – kontynuacja

17.00 – Rozpoczęcie koncertów:

– Support – finaliści RISING STARS

– Funkloopy

– HuczuHucz

– RH-

– Rasmentalism

– VNM

– Łona i Webber

– Pokahontaz

Prowadzenie: Yah & Tomasin (Dwazera / Funkloopy)

* Wszystkie strefy / stoiska sprzedażowe są czynne od godziny 14.00 każdego dnia.

Bilety:

W przedsprzedaży w cenach 30 zł / 35 zł / 40 zł do 21.05, od 22.05 w cenach 40 zł / 45 zł / 50 zł. Punkty sprzedaży w Trójmieście: PROSTO SHOP SOPOT, FAT CAP (GALERIA BAŁTYCKA), MAGICTOWN (CENTRUM RIVIERA), BIURO RSS AWFiS GDAŃSK oraz w Internecie na www.Hip-Hop.pl.

A na zachętę nasza relacja z zeszłorocznej edycji festiwalu: