Patrycja Markowska i jej Alter Ego w Scenie

markowska fotoPatrycja Markowska – zdobywczyni dwóch platynowych płyt i nagrody dziennikarzy na Festiwalu w Opolu, ponownie wystąpi w Sopocie. Tym razem w klubie muzycznym Scena. Artystka będzie promowała swoją najnowszą płytę „Alter Ego” w ramach trasy klubowej po Polsce. Koncert już 10 listopada.

Nowe wydawnictwo Markowskiej jest już szóstym albumem w jej dorobku. Sama wokalistka stwierdziła, że „Alter Ego” jest „najbardziej rockowym i najciekawszym albumem w jej dorobku”. Podczas koncertu w Scenie piosenkarka zaprezentuje materiał z jej najnowszej płyty, m.in. obecnie grany w stacjach radiowych singiel „Wielokropek”. Nie zabraknie także największych przebojów artystki takich jak „Świat się pomylił”, czy „Księżycowy”. Ponadto każda osoba, która zakupi bilet z limitowanej serii, będzie mogła wejść wcześniej na miejsce koncertu i osobiście spotkać się z piosenkarką i zespołem.

Koncert odbędzie się w niedzielę – 10 listopada, o godzinie 22.00, w sali koncertowej klubu muzycznego Scena. Bilety w cenie 48 złotych można zakupić za pośrednictwem portali biletomat.pl, muno.pl, eventim.pl oraz w salonach: Empik, Media Markt i Saturn.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: http://www.scenaklub.pl/kalendarz/informacje/10-11-patrycja-markowska-koncert-live-scena-klub-sala-koncertowa/lub na facebooku: https://www.facebook.com/events/268525139939102/

Zdjęcie – materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + czternaście =