Sztigar Bonko i Kombajnista Falcon1 w Sopocie

sztigar bonko 1Sztigar Bonko i Kombajnista Falcon1 wkroczą w progi Mewy Towarzyskiej 30 kwietnia. Obecni nie pożałują, gdyż szykuje się spora dawka pozytywnej energii i humoru.

Sztigar Bonko wkraczając na Polską scenę muzyczną od razu wzbudził sensację. Pod  kontrowersyjną postacią Sztigara Bonko kryje się DJ Eprom, znany ze współpracy z Tworzywem Sztucznym przy albumie „Zwierzę bez nogi”.

Wydany przez Eproma  w czerwcu 2013 roku koncept album „Jo Sznupia” to ukłon w stronę  Hip Hop-u lat 90.  Na krążku znajdziemy charakterystyczny wokal, tłuste bity oraz humorystyczne teksty obnażające obraz Polski z lat 90.

Sztigarowi będzie towarzyszył Falcon1, znany turntablista, DJ, który z pewnością porwie swoimi setami zgromadzone towarzystwo w sopockiej Mewie.

Sztigar Bonko i Kombajnista Falcon1 zatrzęsą Mewą Towarzyską 30 kwietnia o godzinie 21.00. Bilety do nabycia w klubie w przedsprzedaży za 15 zł,  w dniu koncertu 5 zł więcej. Chętni muszą się pospieszyć, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *