Bałtyk na horyzoncie – spotkanie autorskie z Pauliną Górszczak

Skandynawia na czterech kółkach

Bałtyk na horyzoncie/Nadbałtyckie Centrum Kultury

Jesteś typem podróżnika? Kochasz Skandynawię bądź po prostu uwielbiasz słuchać nietuzinkowych historii? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to mamy dla Ciebie idealne wydarzenie. W sobotę 9 marca o godzinie 18:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku odbędzie się spotkanie pod nazwą Słowem przez Bałtyk, gdzie zagości Paulina Górszczak – autorka książki Skandynawia na czterech kółkach

Paulina Górszczak to absolwentka skandynawistyki oraz turystyki i rekreacji. Bez wahania można nazwać ją wielką miłośniczką krajów nordyckich, jednak tej miłości nie pozostawia ona tylko dla siebie. Dzieli się nią z innymi na swoim blogu Marchewkowa Skandynawia. Porusza na nim tematykę kultury, atrakcji północnej Europy, ale i recenzuje skandynawskie seriale oraz filmy.

Myślą przewodnią spotkania będą więc kraje nordyckie. Opowieści te skupią się wokół książki Skandynawia na czterech kółkach – przewodnika zawierającego aż 17 autorskich tras po Skandynawii: Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii. Gościni w rozmowie z Janem Janczym przybliży uczestnikom ten niezwykły świat. Opowie o osobistych wrażeniach, łatwościach, jak i trudnościach, które czekały na nią podczas wycieczek oraz udzieli kilku podróżniczych wskazówek.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Sala zawiera udogodnienia w postaci pętli indukcyjnej.
Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej Nadbałtyckiego Centrum Kultury oraz w wydarzeniu na Facebooku.

Spotkanie odbędzie się 9 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w Nadbałtyckim Centrum Kultury w Gdańsku.
Serdecznie zapraszamy do udziału. Może i Wy zarazicie się miłością do Skandynawii?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × jeden =