Moda studencka. Kogo tym razem udało nam się spotkać?

Myślicie, że noszenie sportowego obuwia i muszki pod szyją się wyklucza? Nie wyobrażacie sobie połączenia sportowego stylu z eleganckim szykiem? Sandra – nasza dzisiejsza bohaterka, pokazuje, że modą przede wszystkim należy się bawić. Moda studencka na UG- zapraszamy!

 

Jej największą pasją jest fotografia. Artystyczne zacięcie Sandry widoczne jest nie tylko na wykonanych przez nią fotografiach, ale także w jej ubiorze. Na przestrzeni czasu, wypracowała swój własny, indywidualny styl, który idealnie współgra zarówno z jej pasjami, jak i charakterem.

sandritaaa (2)

W swojej garderobie posiada ubrania, które są wynikiem inspiracją hip-hopową kulturą i stylem życia oraz street artem. Nie braknie również nader ekscentrycznych elementów, takich jak wspomniane już muszki, które stanowią poniekąd znak rozpoznawczy Sandry.

sandra kolaz 1

Sandra uwielbia nietypowe połączenia w modzie.

sandra kolaz 2

buty- new balance

 

sandra kolaz 4

Sandra ma na sobie: kamizelka- esprit, buty- new balance, spodnie i muszka – house, koszula i czapka – H&M

plecak

plecak – house

lllllllllllllll

Sandra

Studiowanie Dziennikarstwa i komunikacji społecznej spowodowało, że zainteresowania Sandry jeszcze bardziej skupiły się wokół sztuki ulicznej. Uwielbia graffiti i murale. – To pasjonująca część sztuki, szkoda, że przez większość kojarzona jest tylko i wyłącznie z wandalizmem – mówi Sandra. – Graffiti dodaje miastu stylu i energii – dodaje. A tą doskonale widać w stylizacjach naszej dzisiejszej bohaterki. Nasycone barwy, oraz różnorodność wzorów i detali ubioru Sandry wywołują na ustach duży uśmiech…

903529_373259802810040_2125224775_o

keep smile – jedna z ulubionych czapek Sandry

zdj. Gosia Gissel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 15 =