Moda studencka. Kogo tym razem udało nam się spotkać?

Myślicie, że noszenie sportowego obuwia i muszki pod szyją się wyklucza? Nie wyobrażacie sobie połączenia sportowego stylu z eleganckim szykiem? Sandra – nasza dzisiejsza bohaterka, pokazuje, że modą przede wszystkim należy się bawić. Moda studencka na UG- zapraszamy!

Jej największą pasją jest fotografia. Artystyczne zacięcie Sandry widoczne jest nie tylko na wykonanych przez nią fotografiach, ale także w jej ubiorze. Na przestrzeni czasu, wypracowała swój własny, indywidualny styl, który idealnie współgra zarówno z jej pasjami, jak i charakterem.

sandritaaa (2)

W swojej garderobie posiada ubrania, które są wynikiem inspiracją hip-hopową kulturą i stylem życia oraz street artem. Nie braknie również nader ekscentrycznych elementów, takich jak wspomniane już muszki, które stanowią poniekąd znak rozpoznawczy Sandry.

sandra kolaz 1

Sandra uwielbia nietypowe połączenia w modzie.

sandra kolaz 2

buty- new balance

sandra kolaz 4

Sandra ma na sobie: kamizelka- esprit, buty- new balance, spodnie i muszka – house, koszula i czapka – H&M