Konferencja „Co dalej?” już w ten weekend!

fot. facebook.com/codalejfaru

Już w ten weekend 13-14 maja odbędzie się konferencja „Co dalej?”. Czy również Ciebie interesuje Co dalej? Co zmienia się wokół nas, jak będzie wyglądać świat w przyszłości, jak rozmawiać o tematach tabu? Jeśli tak, wszystkich powyżej 16 roku życia zapraszamy w sobotę i niedzielę do Europejskiego Centrum Solidarności.

Konferencja odbywa się dzięki inicjatywie trzech kół naukowych z trzech trójmiejskich uczelni: Studenckiego Koła Naukowego „Inspiar” Uniwersytetu Gdańskiego, Koła Naukowego Inżynierii Dźwięku i Obrazu Politechniki Gdańskiej oraz Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Na wszystkich chętnych czekają wykłady, dyskusje, debaty i liczne warsztaty. Zakres tematów jest niezwykle rozległy, od sztucznej inteligencji po oblicza intymności, od mikrokosmosu po real check idei zero waste.

Program i zapisy znajdziesz pod tym linkiem: https://forms.gle/mkJC8NQH4As6xoyj7.

Poniżej harmonogram konferencji:

fot: facebook.com/ecsgdansk