Prof. UG Michał Harciarek nominowany na Dziekana WNS

Dr hab. Michał Harciarek otrzymał dzisiaj z rąk rektora prof. dr hab. Piotra Stepnowskiego nominację na stanowisko Dziekana Wydziału Nauk Społecznych. „To gigantyczne zobowiązanie i zrobię wszystko, żeby wydział rozwijał się z powodzeniem. Dziękuję za zaufanie”.

9 maja 2022 roku podczas wyborów Rady Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na funkcję dziekana do końca kadencji 2020-2024 rekomendację na funkcję dziekana otrzymał dr hab. Michał Harciarek. W drugiej turze głosowania, spośród 133 głosów (w tym jeden był nieważny) 67 przypadło prof. UG Harciarkowi, co zapewniło wygraną nad dr hab. Danutą Plecką, która zebrała 65 głosów.

11 maja prof. dr hab. Piotr Stepnowski dokonał nominacji dr hab. Michała Harciarka mówiąc: „Ufam i wierzę, że jest Pan gwarantem rozwoju WNS, a osiągnięcia naukowe i doświadczenie pozwolą zarządzać w sposób zrównoważony wydziałem, w którym – przypomnę – jest 7 dyscyplin”.

Poza stanowiskiem Dziekana WNS dr hab. Michał Harciarek sprawuje funkcję Przewodniczącego Komitetu Psychologii PAN.

Wywiad z doktorem hab. Michałem Harciarkiem przeprowadził nasz redaktor Marek Arasimowicz. Dowiedz się co prof. Harciarek ma do zaoferowania społeczności Wydziału Nauk Społecznych klikając tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × cztery =