Kolejne problemy z prawem Ezry Millera

źródło: Filmweb.pl

Znany z roli Credence’a w serii „Fantastyczne Zwierzęta i jak je znaleźć” oraz Flasha z „Ligi Sprawiedliwości” Ezra Miller, został aresztowany na Hawajach za napaść na kobietę. Nie jest to pierwsza taka sytuacja dotycząca aktora w tym roku. 

Hawajska policja w nocy z 19 na 20 kwietnia aresztowała Ezrę Millera. Uczestniczył tego dnia w imprezie w prywatnej posiadłości i wpadł w furię, gdy poproszono go o jej opuszczenie. W przypływie złości rzucił krzesłem w 26-letnią kobietę, co spowodowało rozcięcie czoła. 

Ezra Miller od dłuższego czasu przedstawia się w bardzo niekorzystnym świetle. Pod koniec marca tego roku doszło do incydentu w barze karaoke, również na Hawajach. Ezra, według raportu policji, zaatakował kobietę, która śpiewała, wyrwał jej mikrofon i wykrzykiwał obraźliwe komentarze. Następnie rzucił się na mężczyznę, grającego w rzutki. Aktor został aresztowany i obciążony karą w wysokości 500 dolarów. Dzień później został oskarżony przez hawajską parę o wtargnięcie do sypialni i kradzież dokumentów. Groził również mężczyźnie, że „zabije jego i jego puszczalską żonę”.

Nie wiadomo, co jest przyczyną tak skandalicznego zachowania Ezry Millera. Ktoś ze środowiska aktora zdradził amerykańskiemu magazynowi „Rolling Stone”, że na planach filmowych miewał ataki paniki i stany dezorientacji. Zdarzało się, że tracił panowanie nad sobą i twierdził, że „nie wie, co robi”. 

Pod znakiem zapytania stoją produkcje, w których ma wystąpić Miller. Zarząd Warner Bros zebrał się, by omówić narastające problemy związane z zachowaniem aktora.  Na razie zawieszono filmy z jego udziałem. Ezra Miller jest główną postacią produkcji „Flash”, której premierę zaplanowano na 2023 rok. Na razie jedynym podjętym przez wytwórnię krokiem było przesunięcie premiery na czerwiec przyszłego roku. Pierwotnie była zaplanowana na pół roku wcześniej. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *