Mela Koteluk wystąpi w sopockiej Scenie

melaMela Koteluk albumem „Spadochron” na długi czas zapisała się w pamięci fanów subtelnych melodii spod znaku Cocteau Twins. Niebawem polska nadzieja dream popu powróci w wydaniu koncertowym. Oficjalne przywitanie muzycznej wiosny już 5 kwietnia (sobota), w sopockiej Scenie.

Mela Koteluk zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej albumem „Spadochron” w 2012 roku. Krążek promowały utwory: „Dlaczego Drzewa Nic Nie Mówią” czy „Melodia Ulotna”. Konsekwentna promocja twórczości poprzez liczne koncerty i bezpośredni kontakt z publicznością zaowocowała przyznaniem sulechowiance dwóch Fryderyków w kategoriach: Debiut Roku oraz Artysta Roku.

Studyjny dorobek artystki zamyka EP-ka, wydana w czerwcu 2013 roku. Na minialbum składają się dwa utwory: „To trop” oraz „Wielkie Nieba”. Do drugiej z wymienionych piosenek powstał również teledysk, nagrany podczas azjatyckiej podróży Meli.

Mela Koteluk ma na swoim koncie współpracę z wieloma uznanymi artystami: Czesławem Mozilem (przy okazji filmu „Baczyński”), Rykardą Parasol, Gabą Kulką czy Misią Furtak. Artystka we współpracy z Łukaszem Lachem z zespołu L.Stadt nagrała także singiel promujący audioserial zatytułowany „Święty Chaos”.

Najnowszym projektem realizowanym przez artystkę są „Przeprowadzki”. Wokalistka podjęła się autorskiej interpretacji nieśmiertelnych utworów z repertuaru Wojciecha Młynarskiego. Inauguracyjny koncert w ramach tego projektu odbył się 11 marca w warszawskim Teatrze Syrena.

Miejsce: Klub Scena, Sopot

Start: 21.30

Bilety:

1 PULA : 48 zł
2 PULA: 55 zł

W dniu koncertu: 60 zł

ANTRESOLA / VIP : 70 zł

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × 5 =