Bo do tańca trzeba dwojga – dziewczyny z Tindera

cottonbro, źródło: pexel.com

Aplikacje randkowe to nasz koszmar i błogosławieństwo. Niewinne przewijanie może zamienić się w romans życia lub kosztowne wizyty u psychologa. Różowa kopalnia ludzi odklejonych pozwala nam na poznanie typów, których prawdopodobnie nie spotkalibyśmy w innych okolicznościach. Zazwyczaj to kobiety narzekają na mężczyzn poznanych na Tinderze, jednak panowie również mają coś do powiedzenia na ten temat. W imię równouprawnienia – oto typy dziewczyn z Tindera.

Magda Gessler

Smakoszka i testerka smaków. Jest kobietą przedsiębiorczą – pięć razy w tygodniu je na mieście i nigdy jej konto na tym nie ucierpiało. W przeciwieństwie do Pani Magdy za jej wydatki nie płaci stacja telewizyjna, a jej nowy wybranek serca. Preferuje najdroższe pozycje z karty, najlepsze są te, których nazw nie umie wymówić. Szuka księcia z bajki, który wyciągnie portfel na każde jej skinienie głową. To nie jest kobieta na studencką kieszeń.

Miss Movin’ On

Tydzień temu zerwał z nią chłopak, z którym planowała mieć psa i dwójkę dzieci. Ona nie ma czasu na wytchnienie, bo wie, że oni przychodzą i odchodzą, dlatego musi szukać nowego kandydata na męża. Rozmowy z nią kręcą się wokół jej byłego związku. Pisząc z chłopakiem, jednocześnie wypłakuje się w poduszkę, bo nikt nie jest taki jak jej ex. Niejednokrotnie pomyli twoje imię z imieniem „tego jedynego” i powie, że tak się tylko z tobą droczy. Nie poleca się tego użytkownika, chyba że jesteś psychologiem (przyda jej się).

Braci się nie traci

Zaczynasz się nią interesować, bo rozmawia z tobą jak z najlepszym kumplem. Nawet zabawna, ma swoje pasje i dystans do siebie, od którego będzie większy tylko ten, który zbuduje między wami, kiedy zacznie ci zależeć. To właśnie wtedy po raz pierwszy zostaniesz nazwany simpem. Nie założysz z nią mini zoo, bo wszelkie żabki, rybki i misie ją odrzucają. Chce związku, ale zawsze znajdzie coś, co wyeliminuje kolejnego kandydata. Zostaw jej swój numer, może zadzwoni, kiedy dowie się, czego w końcu chce.

Zestresowana

Jest bardzo ładna i fajnie się z nią rozmawia, dlatego nie brakuje jej adoratorów. Ba! Jest ich tak dużo, że nie jest w stanie za nimi nadążyć. Nie pamięta z kim o czym rozmawiała i ciągle stresuje się, że pomyli chłopaków. Zwykła gra w smash or pass przerodziła się w nieustanną walkę o utrzymanie swoich wielbicieli. Sprawę utrudnia to, że każdy z nich ma z nią inną relację, bo dopasowała swoje zachowanie do jego znaku zodiaku. Trzymamy za nią kciuki.

Typów zachowania u dziewczyn z Tindera można wymienić nieskończenie wiele. Kiedy już myślisz, że widziałeś wszystko – zaskakuje cię nowa postać. Chyba czas poszukać nowego miejsca do szukania przygód i znajomości. Nie może to być takie trudne, widziałam na Netflixie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − pięć =