Odblokowano nowy charakter – typy chłopaków z Tindera

cottonbro, źródło: pexels.com

Szybki tryb życia i pandemia to niemałe przeszkody na drodze do znalezienia miłości. Na szczęście mamy jego: Tindera, który cały ubrany na różowo, wyciąga do nas swoją pomocną dłoń. Jednak jest mały haczyk. Okazuje się, że w tej słynnej aplikacji randkowej, prędzej niż miłość, znajdziemy zażenowanie. Jest to zasługa kilku typów chłopaków, którzy są nieodłączną częścią randkowania przez Internet. Poniżej przedstawię wam tych najsłynniejszych. Uwaga: rozmowa z nimi jest tylko dla ludzi o mocnych nerwach.

Astronauta

Jego ego jest w kosmosie i nie wydaje się, aby w najbliższym czasie miało zamiar wrócić na Ziemię. W opisie znajdziesz jedynie jego wzrost, bo w końcu nic innego mu nie potrzeba, aby zdobyć dziewczynę. Na zdjęciach? Sama goła klatka piersiowa, pół twarzy i palec na ustach albo całkiem wycięta twarz. Ten typ bardzo lubi rozmawiać, ale o sobie. Jest wysokie prawdopodobieństwo, że jest sportowcem lub okazjonalnie „modelem”. Wśród tysiąca sześciuset osób, które obserwuje na Instagramie, tysiąc pięćset to dziewczyny. Szanse na sukces z nim? Zerowe, on kocha tylko siebie.

Ten, co pyta i błądzi

On bardzo lubi grać i to nie tylko w League of legends. Z pozoru nieśmiały, wie jak zatrzymać dziewczynę na dłużej. Jego strategia ma aż 10% skuteczności. To właśnie on zagra z tobą w… pytanka. Tylko trzy pytania wystarczą mu, aby przejść do rzeczy. Oczywiście, zanim zada pytanie z kategorii bardziej osobistych, zaśmieje się i powie „boje się, że uciekniesz”. No i ma racje, prawdopodobnie go zablokujesz. Okazuje się, że ciekawość nie zawsze popłaca.

Niepoprawny romantyk

Zakochany od pierwszego wejrzenia. Każda dziewczyna, którą pozna, jest najpiękniejszą, jaką widział w życiu. Dla niego wszystkie jesteśmy „tą jedyną”. Wydaje się nieszkodliwy, dopóki nie znajdzie cię na Facebooku, Instagramie i zaobserwuje na LinkedInie, a po dwóch dniach wyzna ci dozgonną miłość. Twoim największym koszmarem stanie się powiadomienie „[Imię] właśnie cię minął”. To właśnie on ciągle będzie chciał usłyszeć twój głos i nie omieszka przy tym tysiąc razy rozpocząć wideo czatu. Rozstanie z nim musi być stanowcze, nie zapomnij, aby twoja rodzina również zablokowała jego konta.

Człowiek o wielu twarzach

Ten chłopak przyjmie każdą tożsamość, o jakiej możesz zamarzyć, oprócz swojej własnej. Na „jego” zdjęciach ujrzysz najprzystojniejszych celebrytów naszej epoki. Okazuje się, że Brad Pitt poranki spędza w Stanach Zjednoczonych, a o godzinie piętnastej jest w Piotrkowie Trybunalskim i doskonale mówi po polsku. Kiedy wytkniesz mu oszustwo, prawdopodobnie zwyzywa cię i uda, że nie wie, o czym mówisz, a wasza znajomość zakończy się szybciej, niż się zaczęła. Szkoda, szansa na bycie drugą Angelina Jolie właśnie przeszła ci koło nosa.

Chciałabym, aby to było wszystko. Niestety, te cztery typy to dopiero początek otchłani, jaką jest Tinder. Od teraz, zamiast zbierać pary na Tinderze, zachęcam do kolekcjonowania różnych typów facetów. Odblokowałeś nowy charakter? Gratulacje, jesteś o jednego chłopaka bliżej do utracenia wiary w miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *