Ciąg dalszy następuje – CDN rozpoczyna rekrutację!

Jeśli lubisz pisać, fotografować, tworzyć grafiki, a przy tym dobrze się bawić i uczyć, dołącz do naszej redakcji. CDN rozpoczyna rekrutację!

Poznajmy się

Jesteśmy gazetą studencką, którą tworzą przyszli dziennikarze, filmoznawcy, poloniści i wszyscy, którzy mają smykałkę do pisania. Z nami możesz rozpocząć swoją drogę z tworzeniem tekstów, a także rozwinąć wcześniej nabyte umiejętności. W naszej gazecie każdy ma okazję spróbować swoich sił w różnych gatunkach dziennikarskich i nie tylko. Na łamach CDN-u obok tekstów informacyjnych pojawiają się także komentarze czy felietony, a całą kompozycję dopełniają balansujące na granicy z literaturą reportaże. Moda, polityka, historia, film, sport – te i wiele innych tematów praktycznie każdego dnia opracowywane są przez naszych redaktorów. Mimo tego, że gazeta tekstem stoi, w naszej redakcji rozwinąć skrzydła mogą także aspirujący graficy, informatycy i fotografowie. U nas KAŻDY znajdzie swoje miejsce. 

Praca w młodym, dynamicznym zespole

Szukamy osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w gronie ludzi, którzy podzielają ich pasje. W redakcji CDN-u wszyscy uczymy się od siebie nawzajem. W naszym gronie jest miejsce dla osób kreatywnych, poszukujących, komunikatywnych, cichych, głośnych, bardziej i mniej otwartych – nastawionych na rozwój i naukę, a także zabawę i nowe wyzwania. 

Co w zamian

Działając w CDN-ie przede wszystkim uczymy się udoskonalać warsztat pisarski. Poznajemy także nowe programy i uczymy się, jak poruszać się w mediach, rozmawiać z ludźmi i docierać do rzetelnych informacji. Nasi redaktorzy mają szansę poznać wielu inspirujących ludzi, w tym – swoich idoli. Łączy się to z akredytacjami, które uzyskujemy na liczne wydarzenia kulturalne czy sportowe. Oprócz tego działalność w CDN-ie łączy się możliwością wyrobienia godzin wewnętrznych praktyk zawodowych

Jak się do nas zgłosić?

Aby stać się częścią redakcji do końca października napisz o sobie kilka zdań i odezwij się do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/gazetaCDN lub zgłoś się bezpośrednio do naszych dziennikarzy:

Kacper Anaczkowski, redaktor naczelny: k.anaczkowski.250@studms.ug.edu.pl

Kasia Grzegorzewska, zastępczyni redaktora naczelnego: k.grzegorzewska.587@studms.ug.edu.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 − cztery =