Low Roar w Mewie Towarzyskiej

Low RoarW najbliższy poniedziałek (3 marca) w sopockiej Mewie Towarzyskiej wystąpi projekt Ryana Karazija – Low Roar. Podczas trasy promującej nowy album, artysta pojawi się między innymi w Poznaniu, Krakowie, Warszawie czy Łodzi. Koncert Low Roar to gratka dla wszystkich fanów brzmień przepełnionych islandzką melancholią. Nie może was tam zabraknąć!

Low Roar powstał jako jednoosobowy projekt Ryana Karazija, z pochodzenia Amerykanina, który kilka lat temu wybrał Islandię jako kraj zamieszkania i dalszej twórczości. Ryan zamienił kalifornijskie słońce na północną zorzę polarną i nagrał tam swoją debiutancką płytę „Low Roar”. Nie znając języka, będąc lekko spłukanym i próbując zaaklimatyzować się w nieznanym kraju, Ryan postanowił stworzyć całą płytę… w kuchni. Album został wydany nakładem Tonequake Records i zyskał wiele pozytywnych recenzji również w Polsce, gdzie Ryan wystąpił w 2012 roku podczas Halfway Festival w Białymstoku.

Na nowej płycie, której premiera zaplanowana jest na marzec tego roku nie zabraknie artystów aktywnie działających na islandzkiej scenie muzycznej. Usłyszymy na niej między innymi Mr. Sillę z Múm, dziewczyny z Amiina czy też Mike’a Lindsaya. Za miks obu płyt projektu Low Roar odpowiada Andrew Schepszdobywca Grammy za ostatni album Adele oraz współtwórca sukcesu takich artystów jak Beyonce, Lady Gaga czy Red Hot Chili Peppers.

Ryan Karazija w swojej twórczości porusza się wokół łagodnych, rozmytych dźwięków przepełnionych melancholią. W połączeniu z jego charakterystycznym, emocjonalnym głosem i niebanalnymi melodiami sprawia, że z pozoru smutna muzyka niezwykle porusza i hipnotyzuje słuchacza. W te dźwięki można się naprawdę wciągnąć i zapomnieć o otaczającym nas świecie.

Posmakować tych niezwykle klimatycznych, subtelnych i bardzo osobistych brzmień projektu Low Roar możecie już w najbliższy poniedziałek (3 marca) w sopockiej Mewie Towarzyskiej. Bilety w przedsprzedaży w cenie 20 zł dostępne bezpośrednio w klubie. W dniu koncertu bilet kupicie za 25 zł. Za obcowanie z dźwiękami Low Roar na żywo jest to… naprawdę okazyjna cena. Nie przegapcie tego koncertu, bo kto wie kiedy Ryan odwiedzi nas ponownie.

Low Roar – poniedziałek (3 marca), godz. 21.00, klub Mewa Towarzyska, Sopot, ul. Pułaskiego 15/2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + 11 =