„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” w polskich kinach

„Śnieżka i Fantastyczna Siódemka” to nieco inna odsłona znanej wszystkim, kultowej bajki. Tę animowaną ekranizację będziecie mogli zobaczyć w polskich kinach już 24 stycznia!

Ta bajkowa produkcja to debiutancki film reżysera – Sung-ho Hong. Koreańska wersja bajki o królewnie Śnieżce przedstawia dobrze wszystkim znaną historię w zupełnie inny sposób. Głosu tym barwnym oraz pełnym wigoru postaciom użyczyli m.in.: Chloë Grace Moretz, Sam Claflin, Gina Gershon, Frederik Hamel. Jeśli chodzi o polską wersję językową, w głównych bohaterów wcielili się.: Anna Guzik, Julia Kamińska, Adam Zdrójkowski oraz Antoni Królikowski.

Historia opowiada o młodej kobiecie, której życie zmienia się diametralnie za sprawą magicznych pantofelków. Dzięki tym czarodziejskim butom pulchna i przeciętna dziewczyna staje się piękną królewną, czyli klasyczną Śnieżką, jaką wszyscy pamiętamy. Wtedy też poznaje wesołą gromadkę siedmiu krasnoludków, skrywających pewną tajemnicę. Każdy z tych zielonych stworków to tak naprawdę książę, którego odczarować może jedynie pocałunek najpiękniejszej kobiety na świecie. Gdy w ich życiu pojawia się Śnieżka, zaczynają zabiegać o jej względy. Sprawy komplikują się jednak gdy do akcji wkracza zła macocha, która patrząc na piękną królewnę, marzy o odzyskaniu dawnej młodości oraz urody. „Śnieżka i fantastyczna siódemka” to pełna przygód historia, która skrywa również pewien morał.  Jak potoczą się losy królewny i jej zabawnych kompanów? Czy sekret, który skrywa Śnieżka, ujrzy światło dzienne?

Odpowiedzi na wszystkie pytania będziecie mogli uzyskać już 24 stycznia!

Premiera: 24 stycznia 2020 r.

Czas trwania: 92 minuty

Ograniczenia wiekowe: Brak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *