Elza i Anna znowu w kinach

Pod koniec listopada do kin trafi kontynuacja jednej z najlepszych animacji ostatniego dziesięciolecia. Kraina Lodu” okazała się reżyserskim oraz finansowym sukcesem na skalę ogólnoświatową. Przez ten czas wielu fanów z niecierpliwością wyczekiwało zapowiedzi części drugiej.  

„Kraina Lodu 2” to produkcja, która przeniesie bohaterów znanych z części pierwszej do krainy zwanej Zaczarowanym Lasem. Owy las skrywa ratunek dla królestwa Arendel, któremu grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.

Za animacje odpowiedzialni są twórcy części pierwszej, a dokładnie Jennifer Lee oraz Allison Schroeder. Według pierwszych zagranicznych opinii zamieszczonych na Twitterze, „Kraina Lodu 2” w niczym nie odstaje od swojego poprzednika, a nawet w pewnych kwestiach jest od niego lepsza. Jason Guerrasio z „Business Insider w zamieszczonym przez siebie poście mówi, że nowa piosenka zespołu Panic! At The Disco.
pod tytułem „Into the Unknown jest tak samo uzależniająca, jak Let it Go”.

Czy kontynuacja spełni oczekiwania fanów na całym świecie? O tym na pewno przekonamy się po premierze, która w polskich kinach odbędzie się już 22 listopada. Teraz można tylko zarezerwować bilety i czekać na seans.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *