Depeche Mode: Spirits in the forest wkrótce w kinach!

Depeche Mode na dużym ekranie! Pełnometrażowy film dokumentalny, noszący tytuł „Spirits in the forest”, który powstał we współpracy z m. in. wytwórnią Sony Music, zostanie pokazany w kinach w ponad 70 krajach już 21 listopada.

Brytyjska grupa Depeche Mode została założona w 1980 w Basildon. Aktualnie członkami zespołu są Dave Gahan (wokalista), Andrew Fletcher (klawisze, bas) i Martin Gore (klawisze, gitara elektryczna i wokal). Cała trójka należy do składu grupy od początku jej istnienia. Premiera ostatniego albumu, zatytułowanego „Spirit” odbyła się 17 marca 2017.

Film pt. „Spirits in the Forest” zobaczymy w kinach sieci Multikino oraz Cinema3D tylko 21 listopada 2019. Reżyserem filmu jest Anton Corbijn, który od wielu lat współpracuje z zespołem. Stworzył m.in. teledyski do hitów „Personal Jesus”  i „A Question of Time”. W filmie zobaczymy nagrania z berlińskich koncertów zespołu z 2018 roku. Widzowie poznają również wiernych, pochodzących z całego świata fanów grupy, którzy opowiedzą w filmie, jak ich życie zmieniło się dzięki muzyce legendarnego zespołu Depeche Mode.

Jestem niesamowicie dumny z tego, że mogę podzielić się tym filmem i jego potężną historią — powiedział wokalista zespołu, Dave Gahan.

Depeche Mode: Spirits in the forest
Kiedy: 21 listopada
Gdzie: Multikino oraz Cinema3D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *