„Last Christmas” już niedługo w kinach!

Oficjalny plakat filmu

W listopadzie w kinach na całym świecie pojawiją się filmy o tematyce bożonarodzeniowej. W tym roku jedną z najgłośniejszych świątecznych premier jest „Last Christmas”. Pierwsze seanse odbędą się już 29 listopada!

Reżyserem filmu jest Paul Feig. Autorami scenariusza są Bryony Kimmings i Emma Thompson  W produkcji usłyszymy największe przeboje legendarnej grupy Wham! na czele z tytułowym „Last Christmas”.

Kate (Emilia Clarke) pracuje jako elf w dużym, całorocznym domu towarowym w Londynie. Pasją dziewczyny jest śpiew, a największym marzeniem zrobienie kariery muzycznej. Życie Kate jest pasmem ciągłych niepowodzeń i złych decyzji, przez co nie może realizować się w tym, co naprawdę lubi. Pewnego dnia poznaje Toma (Henry Golding), który jest wolontariuszem w schronisku dla bezdomnych. Pozornie tych dwoje młodych ludzi kompletnie do siebie nie pasuje, lecz magia świąt Bożego Narodzenia sprawia, że postanawiają posłuchać swoich serc. Dzięki obecności chłopaka Kate w końcu zaczyna cieszyć się codziennością.

 

Premiera „Last Christmas”: 29 listopada 2019
Czas trwania: 103 minuty
Ograniczenia wiekowe: od lat 12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *