„Proceder” od 15 listopada w kinie Helios!

Już 15 listopada odbędzie się premiera pierwszego filmu o życiu tragicznie zmarłego rapera – Tomasza Chady! W jego postać wcielił się Piotr Witkowski.

„Proceder ” to produkcja w reżyserii Michała Węgrzyna. Za scenariusz odpowiadali: Maciej Chwedo i Aleksandra Górecka. Film opowiada historię znanego polskiego rapera – Tomasza Chady.

„Proceder ” to także tytuł debiutanckiej płyty muzyka. W filmie poznamy go jako zwykłego chłopaka z blokowisk, który obraca się w mrocznym półświatku. Z tego bagna wyciągnąć może się tylko sam. Dzięki talentowi do tworzenia muzyki, udaje mu się to. Potem przychodzą sława i pieniądze. Wydaje płyty, a jego utwory na YouTube mają miliony odsłon. Szczęście odnajduje również w miłości. Gdy wszystko powoli wraca na właściwe tory, demony przeszłości dają o sobie znać… Jak muzyk sobie z tym poradzi?

Obok Piotra Witkowskiego na ekranie zobaczymy również: Małgorzatę Kożuchowską, Agnieszkę Więdłochę, Sonię Bohosiewicz, Antoniego Pawlickiego czy Jana Frycza. 

Czy „Proceder” może okazać się hitem na miarę „Jesteś Bogiem”? Przekonać możesz się 15 listopada w kinie Helios! Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 3 =