Solowa orkiestra w Blues Club

Shoe Man Max to ukraiński muzyk, który już 18.03 wystąpi w gdyńskim Blues Clubie. Bernard Snyder w swojej muzyce łączy ze sobą wiele gatunków takich jak pop, rock, funk, jazz, reggae, blues i sambę. W swoim kraju znany jest jako One Man Band, człowiek występujący jako solowa orkiestra.

Przez ponad 30 lat bycia wędrownym muzykiem zwiedził 33 kraje na wszystkich kontynentach z wyłączeniem Antarktyki i Afryki. Jako artysta uliczny za wielki atut swoich występów uznaje wolność z tego, jak ma grać. To od niego zależy kiedy, gdzie i co gra. Swobodę, którą posiada, wykorzystuje jako swoje narzędzie do improwizacji oraz spontaniczności.

Shoe Man Max gra jednocześnie na gitarze, perkusji, harmonice ustnej oraz tamburynie. W swoim repertuarze posiada on standardową muzykę znaną z ameryki, ale i zaskakująco dobrze brzmiące wersje hitów muzyki popularnej i rozrywkowej. W swojej karierze zdarzyło mu się grać także na paru festiwalach, w radiu, a nawet być gościem jednego z telewizyjnych programów. Podczas swojego występu na pewno pokaże, czym może zachwycić widza.

Gdzie: Blues Club – ul. Portowa 9, Gdynia

Kiedy: 18.03.2019 r. godzina 19:30

Cena: od 20 do 30 złotych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *