Gdynia wypełni się bluesem! J.J. Band w Blues Clubie

J.J. BandPolska grupa bluesowa – J.J. Band – zagości na scenie gdyńskiego Blues Clubu, gdzie zagrają już 13 grudnia. Miejsce wypełnią brzmieniem takich utworów jak „Rzeka Dzieciństwa”, czy „Me & My Guitar”.

Zespół powstał w sierpniu 2001 roku, a swoją nazwę zawdzięcza Jackowi Jagusiowi – wokaliście i gitarzyście. Ich kariera ruszyła w 2002 roku. Wystąpili wówczas na kilku festiwalach bluesowych, zdobywając między innymi Grand Prix festiwalu Olsztyńskie Noce Bluesowe oraz Festiwalu Muzycznego im. Ryszarda Riedla w Tychach.

W roku 2003 ukazała się ich debiutancka płyta pod nazwą „Good Day For The Blues”, a w następnym roku „Searchin’ for The Blues”. Obie zostały bardzo przychylnie przyjęte przez środowisko związane z bluesem. Docenili je krytycy nie tylko w kraju, ale także za oceanem.

Zespół ma już na swoim koncie kilkaset zagranych koncertów na największych polskich festiwalach takich jak: Rawa Blues, Toruń Blues Meeting, Blues Nad Odrą, Sopot Blues Festival i nie ukrywa, że w swojej twórczości inspirują się takimi wykonawcami jak Van Morisson, Stevie Ray czy Freddie King.

Jak widać, J.J. Band potrafi tworzyć dobrą muzykę. Jeśli chcesz się przekonać czy Ciebie również porwie ich blues, wiesz co robić – Gdynia, Blues Club, 13 grudnia, godzina 19:30. Nie możesz tego ominąć!

Gdzie: Blues Club ul. Portowa 9, Gdynia

Kiedy: 13 grudnia, godzina 19:30

Bilety: od 30 do 40 złotych

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *