Kortez w gdańskim B90!

Subtelne, romantyczne brzmienia i niesamowity głos. Kortez nieraz udowadniał, że potrafi zaczarować publiczność swoją wrażliwością. Już wkrótce, bo 20 kwietnia, będziecie mogli poczuć jego magię w gdańskim B90!

Łukasz Federkiewicz, znany pod pseudonimem Kortez, komponuje, śpiewa, gra na gitarze, pianinie i puzonie. W 2013 roku próbował swoich sił w Must Be The Music, jednak nie przeszedł precastingu. Rok później podpisał kontrakt i rozpoczął pracę nad pierwszą płytą. Już w 2015 w sklepach ukazał się album „Bumerang”, który został pokryty platyną.

W listopadzie ubiegłego roku pojawiła się druga płyta, pt. „Mój dom”. Znalazł się na niej niezwykle emocjonalny zbiór utworów. Kortez opowiada w nim o miłości i życiu. Singiel promujący krążek, czyli „Dobry moment” znalazł się na szczycie list przebojów i zgromadził prawie 6 milionów odsłon na serwisie YouTube!

Już 20 kwietnia będziemy mogli usłyszeć kawałki z ostatniego krążka. Łukasz odwiedzi Trójmiasto wraz z zespołem i opowie swoje historie w gdańskim B90. Jednak musimy zmartwić tych, którzy nie zdążyli nabyć jeszcze swoich biletów. Pula na koncert Korteza została wyprzedana w zaskakującym tempie!

Kiedy: 20 kwietnia, 19:00
Gdzie: Klub B90, Ul. Elektryków, Gdańsk
Bilety: WYPRZEDANE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *